Jump to content

Фарове и стопове фейслифт -> преди фейслифт


ares777

Recommended Posts

В интерес на истината си прав!

 

По-тъмните са по-нови, слагани от МГ2011 и имат следните номера:

 

8P3 945 095 C - със задна светлина за мъгла 
8P3 945 096 C - без задна светлина за мъгла

 

Ето и разликата между тези преди МГ2011 и от МГ2011 нататък:

 

2012-01-27+16_19_02.jpg
 

Лично на мен на твоя цвят кола обаче всякаш незатъмнените, т.е. тези от преди МГ2011 ми допадат повече! Смени и левия ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Опушения ми допада повече, особено на сивото седи доста добре, въпрос на вкус. Трябва да се види на живо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За уточнение на колегите - такава вариация в рамките на фейслифт стоповете има само за 3-вратките. При Sportback фейслифт стоповете са само едни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро сравнение. Видях ги и аз по ибей, че има 2 варианта: tinted и нормални. На снимката по-горе на черна кола според мен тъмните стоят доста по-добре. За твоята кола Teranoid като че ли съм съгласен с Moonland, че този който са ти сложили от сервиза стои малко по-добре, но е въпрос на вкус наистина. Щом на теб ти харесват затъмнените повече слагай тях естествено. Аз нещо не мога да се навия да си взема фейслифт стопове. Някакси разликата ми е пренабрежимо малка. Тези тъмните горе стоят доста добре на колата трябва да призная обаче ... 

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с светлия вариант и определени стоят много по добре от старите.Според мен си заслужават парите!Да използвам темата:за да се сложат огледала с LED мигачи на кола преди фейслифта,какво е нужно друго да се смени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За уточнение на колегите - такава вариация в рамките на фейслифт стоповете има само за 3-вратките. При Sportback фейслифт стоповете са само едни.

 

Ако позволиш, ще те поправя:

8P4945096E

2896022_1.jpg

 

 и 8P4945096F

496039_x800.jpg

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоповете са за американския пазар. Знаеш, че там са извратени и мигачите им са червени. Що народ е брал ядове заради това в КАТ при регистрация, карат ги да ги сменят с европейски, за да минат техническия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора от къде мога да си поръчам тези затъмнени стопове за тривратка,че направо сега няма да заспя....защо ли ги видях изобщо....След като е plug and play цялата работа значи няма да имам ядове предполагам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офиц. представителство, ибей, други търговци в интернет, автоморга (но едва ли ще ги намериш тъй като са доста нови)...

Само финикийски знаци да имаш :)

Вадиш около 550 лева и си в играта с чисто нови! :)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех...тази количка...голяма играчка...но скъпичка....С времето колкото повече пораствам толкова по-скъпи играчки си харесвам....що така?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех...тази количка...голяма играчка...но скъпичка....С времето колкото повече пораствам толкова по-скъпи играчки си харесвам....що така?!

 

Като порастеш още и ще мине. Дойдат ли децата и жената, :hilezh:  и фонд и аз съм човек изтънява. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам. Ако стоповете са от Англия има ли някаква разлика в тях тъй като са с десен волан те? Може да са обърнати светлините за мъгла и тези за заден ход? Говоря за това примерно. Отделно Мoonland спомена, че имало стопове със и без светлина за мъгла така ли е наистина?

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, стоповете са различни за коли с десен волан (предполагам разликата е в светлините за мъгла).

Отделно има стопове с и без светлини за мъгла.

 

П.с. като гледам обявата така биха ти излезнали малко по-евтино от от офиц. представителство (около 400лв. ще ти седнат), но пък ако ги вземеш от офиц. представителство ще вземеш правилните и ще имаш някаква гаранция.... Но около 150 лева отгоре :-/

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

330 лева идват тези и продавача е с огромен рейтинг със 100 % позитивен фийдбек. Няма да има никакъв проблем да се върнат ако нещо не е наред. Разликата в цената не е 150 лв ами по-скоро е 2 пъти по-малко от официалното представителство (според мен там тези затъмнените от последните години ще са по-скъпи малко от 550, но трябва да се провери). Виж това със светлините вече е кофти наистина. Ако реша да взимам ще се консултирам с продавача по задълбочено.

 

EDIT:

          "The rear light on your car has dual function as a safety light during times of poor visibility and more as a communication light when the vehicle is braking."

          "All the products we sell would have a minimum of 12 months warranty."

          "We are happy to offer a 30 day returns policy for customers on eBay."

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик - в Дунев моторспорт, ще могат ли да ми регулират фаровете, хоризонтално и вертикално. Бях в един сервиз в Сандански и вечерта се оказа, че пред мен свети слабо и двата фара завъртяни към тротоара в дясно. Мъчих се сам да ги завъртя на ляво, обаче пак не съм доволен с резултата. (лупа ксенон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно във всеки средностатистически сервиз би трябвало да могат срещу 10 лв., но най-добре им се обади и ги питай предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fifipaldi:

Цената, която споменах (от около 550лв.) е конкретно за по-новите, затъмнени стопове, а не въобще. Те са с различен парт-номер, който съм писал по-горе.

 

Не знам как смяташ точно, но 66,50GBP x 2 = ~135GBP

135GBP + 25GBP = 150GBP, което е грубо 380лв без допълнителни разходи по плащането.

Но това са подробности.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Британска лира GBP 1 2.48913 0.401747

 

66 x 2 = 132

132 x 2.48 = 327 лв.

 

Доставката в Англия е безплатна а до България е 2 лева и 40 стотинки. Така общата сума става 330 лв. за двата стопа. Не знам ти какво смяташ и как ;).

 

EDIT: Сега видях, че ти си дал директна доставка до България, която е 20 + 5 паунда. Аз използвам фирма посредник с офис в Лондон, който получава стоката. Доставката за Англия е free, а до България взимат по 2 лева и малко на килограм с което реално спестявам 60-те лева за доставка :).

 

Та 220 лева голяма разлика ли е или малка при цена на артикула 330 лв. :P. Питам аз :D.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...