Jump to content

Задните лагери ПАК ми се разбучаха 1.8TQ Avant


HEPBAKA

Recommended Posts

Искаш да кажеш, че предните са големи, а задните малки при по-мощните  Б5-ци?

Като се вземе предвид, че задния мост на Б5 е от Б4, може и да е така :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Филма с лагерите съм го гледал и аз няколко пъти  ... Колата е А4 1,8ТQ

Заден десен го сменях 6 пъти подред, в един момент ми писна и смених  и шенкела.

Изводите до които стигнах ( за съжаление по трудния път) - Почити всички лагери, които се продават на пазара НЯМАТ почити никаква грес вътре - от 3 отворени двата бяха само пръснати със смазка, единия си беше направо сух.

Друг важен момент: Купувайте лагери от магазини или фирми, които се занимава основно с внос и продажби на лагери - каналите, които използват за доставки са различни от тези, които използват фирмите за авточасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички лагери, които се продават на пазара НЯМАТ почити никаква грес вътре - от 3 отворени двата бяха само пръснати със смазка, единия си беше направо сух.

Да,така е. И аз съм го забелязал. Преди да ги поставя,разтварях леко вътрешните черупки и поставях грес кастрол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 фирми, които се занимава основно с внос и продажби на лагери - каналите, които използват за доставки са различни от тези, които използват фирмите за авточасти.

Конкретно за СКФ и ФАГ не съм сигурен, че е така ... от поне 5 години....всъщност откакто всичко стана китайско:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно за СКФ и ФАГ не съм сигурен, че е така ... от поне 5 години....всъщност откакто всичко стана китайско :).

"Не си сигурен, че е така" е доста по различно от "сигурен съм , че НЕ Е така" ...

 

Имам случай при който лагер SKF "издържа" едва 27000км ,  и друг, където лагер FAG, който устиска само 18000 ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко километра би трябвало да издържат едни лагери.Километража на колата ми показваше около 200 000 км,когато ги смених за първи път.Запознати ми казаха,че са били оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам случай при който лагер SKF "издържа" едва 27000км ,  и друг, където лагер FAG, който устиска само 18000 ... 

Откъде са купувани?

 

Аз разлика между лагери от Техко и СКФ-България не намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...