Jump to content

Автоматично прибиране на огледала


Dental

Recommended Posts

Няма напредък, всичко е ясно как се прави. Фейслифтов гейтуей, модули на огледалата и фейслифтови огледала и прекодиране. Иначе не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На другите не са им останали пари от толкова много ремонти, че да го направят този ретрофит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чуя за repin и кабели и рязко ми минава мерака :) Още не съм подкарал затъмнението на страничните фарове, цяла Слайн предница с фаромиещото...и тн. и тн. мина мерака нещо хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то не опира до евтино и скъпо, а до имане на време и нямане :) Ще изчистя лятото всички неща, които съм почнал и има да се правят и ще я пусна да се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам А6 4F facelift, която има ел затваряне на огледалата. Искам да ги направя да се затварят със заключването.

Ако правилно съм разбрал, смяна на гейта има нужда само, ако колата е преди фейса и на него се пренарежда букса. Прекодирането на огледалата става с лонг кодинг. Само не разбрах какво да кодирам. Може ли малко повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сравнително нов ползвател на 4Ф(от около половина година) това е едно от малкото неща, които ме дразни в колата.

 

Имал съм автоматично прибиране на огледалата и автоматично накланяне при паркиране на заден ход още в  модел 2001г....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...