Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Добре, че ми казА, че Самсунг не сглобявали айфоните, ще си запиша. А тва, че А(!)пъл водили индустрията, особено на последък го разправяй някъде другаде, щото като изключим тоя А11, за който никой не му пука, с нищо друго не водят, а само следват.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То и ти не виждам с какво допринасяш, ама пишеш.@Wizi забравил съм са ти отговоря. Под "разширен" бекъп имах предвид, че на пикселите се бекъпват и смс-ите и списъка с обаждания, докато при мен бекъпва всичко друго без тия две неща.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси и злетата! Тоо не спря да ми напява за различните фирми сглобявали колата ми...  Да съм казал някъде нещо по това отношение? Смешници сте защото плюете Самсунг (най-вече) а в същото време именно въпросната фирма произвежда най-голям процент от частите, който се ползват в пръчките ни. При така стоящи неща не виждам как лично аз бих имал очи да плюя по самсунг. Та стига с тея ваши промити мозъци и стига сте изкарвъли айфоните за нещо неземно! Бил мощен колкото и5... и какво от това? Дава ли ти свободата да работиш по начин по който би работил с компютър с и5? Не ти я дава! Ми тогава можеш да си го бутнеш напреки някъде за да уплътни по-добре! 

 

Честно вече искам перманентен бан в тоя форум! Чакам @Wizi да се включи та да си искарам бан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кой плюе по Самсунг ве смешко? Единствените плюещи по нещо сте хейтърите. Самсунг е един от стотиците компании вързани да доставят части и решения за най-значимия продукт за последните 10 години, проект, който дава работа на няколко милиона човека(може би десетки милиона, ако броим апп девовете) и който носи повече пари от ваденето на петрол. 

 

Хейтърите ще продължат да си хейтят както са хейтвали винаги, нищо ново и тази година. И както Апъл си го местят от единия крачол в другия, докато събират 85% от печалбите при смартфоните, си викат they hate us cuz they anus :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе плячо какво правихте трима-четирима човека? Плюехте самсунг! Самсунх следвали айфоните... Самсунг внедри толкова нови сензори, които от епъл ще се сетят да ги внедрят през 2020г! Признал съм ви за облъчени мозъци вас! Обирали 85% от печалбите... ходи снимай промития мозък с двойната камера на седмицата ти и не пиши за хейтърите!

 :respekt::respekt::respekt:

30461061151_019e933159_b.jpg

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията видя ли откога е?

И за какви периоди става на въпрос?

Бъди в настоящето, не преди 3год.

Сега не са 85%

То бива да се ползва Гугъл от разни дървени философи, но понякога се прекалява да се мислят за богопомазани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХАХАХАЙАЙ най-значимия продукт божееее колко ограничен човек трябва да си, за да го напишеш това? Смартфоните са всичко друго но не и "значим" продукт еле такъв дето е един и същ последните няколко години. Носил най-много пари, еми като продават едно и също всяка година със стабилни марджини на печалба, ще печелят :hilezh:

Печелели девелоперите, еми нормално, като масово приложенията са платени, аз имам едно купено приложение и нито едно пиратствано, а и 9лв на месец за play music.

Единственото приложение, което ползвам име бъкано с реклами е скапания тапаталк, и щях да си го купя и него ако не беше толкова бъгаво, ама тва си е вина на техните девелопери, получават пари от реклами получават пари от subscription-и и пак е бъгаво :D с никое друго приложение, което ползвам не мога да нарека бъгаво.

П.с. никой не казва нищо за Windows? Дали ще изкарат surface телефон? Лаптопите им с тази марка май са доста успешни?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, alexvan написа:

Статията видя ли откога е?

И за какви периоди става на въпрос?

Taка по добре ли е? https://www.cnbc.com/2016/11/23/apple-captures-record-91-percent-of-global-smartphone-profits-research.html

А така https://www.electronicsweekly.com/news/business/apple-takes-83-smartphone-industry-profit-15-unit-market-share-2017-06/?

 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са 85, а са 83,4%. Като пуснат Х-са ще станат 95, както е било през 2015 г. 

http://www.patentlyapple.com/patently-apple/2017/06/apple-raked-in-834-of-smartphone-profits-in-q1-2017-while-samsung-sat-in-apples-shadow-at-129.html

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първото тримесичие са 83,4%, а за второто колко са?

ще пада още, понеже...

http://www.androidpolice.com/2017/08/02/xiaomi-huawei-oppo-make-huge-gains-q2-2017-global-smartphone-shipments-top-360-million/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aкцентирай на before Iphone 8. Всяка година има спадове преди новия модел. Дали са 70% или 90% трябва да ги интересува акционерите, а не някакви семкаджии, които си мислят, че самсунг като им прави дисплеите, печалбата остава при тях.

https://9to5mac.com/2017/08/03/apple-huawei-samsung-shipments-q2-2017/

Китайците имат още път да извървят, до като успеят да продават апарати по 1000+$

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, alexvan написа:

ще пада още, понеже...

Като се позарових из нета, падането е посока нагоре, сравнено с 2016 г. http://www.macworld.co.uk/news/apple/apple-q3-2017-financial-results-iphone-ipad-mac-sales-all-up-3581769/

като излезе Х-кса ще е още по голямо падането. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси забавната тема :)

Кефи ме как се тръшкате все едно сте директори или сте инвестирали ПОНЕ сто хилки в някоя от двете компании.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ole написа:

.

П.с. никой не казва нищо за Windows? Дали ще изкарат surface телефон? Лаптопите им с тази марка май са доста успешни?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

До колкото знам последно от майкрусофт се отказват от WM на телефоните си. До 2018-2020 ще пущат само секюрити ъпдейти и толкоз. Иначе бяха доволни машинки от към стабилност, но нямаха читави приложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, redalex написа:

ебаси забавната тема :)

Кефи ме как се тръшкате все едно сте директори

Някои са директори и бачкат с 3000 човека от гризнатата фирма и това трябва да се изтъква във всяко трето мнение тук.

Голям праз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, TiL said:

майкрусофт 

А някоЙ дори не могат да произнасят правилно имената на компаниите, но имат сериозно мнениЙ за техните продукти :hilezh:

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, я опитайте да вкарате малко мисъл :hilezh:

 

Koгато една фирма продава сравнително малки количества и в същото време е лидер по печалби и то с голяма разлика, какво значи?

Значи че продават с ебааааааси надценката. Т.е. нещо което струва 500 лева ви го продават за 1500. ( примерно ).

Тва според мен си е жестоко дране.

Според спунки сигурно е "оптимизиран производствен процес" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...