Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

За първи път пускам някакъв бенч на телефон, и то не за друго, ами защото ми намилаха цяла вечер на главата :) 

Има ли в такъв случай някакъв достоверен бенчмарк ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.anandtech.com/show/9662/iphone-6s-and-iphone-6s-plus-preliminary-results

Ето тези какви бенчмакове правят

Иначе Самсунг също при някои влизаха в тестов режим и вадеха по-високи от живия живот резултати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не стане накрая с някой производител, същото като с ФлоЦВаген ? Да се окаже ,че има бенчмарк софт , който пържи ядрата здраво...понеже знае ,че го тестват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те ги хванаха, но от 4.4 насам не могат да го правят - http://bgr.com/2014/03/05/samsung-benchmark-cheating-ends/ 

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

http://profit.bg/news/Samsung-predstavi-dulgoochakvaniya-Galaxy-S7/nid-148424.html

върнаха sd слота....@grizzly-то ще е хепи със 128GB карта :hilezh:

Иначе....не съм впечатлен, без да обиждам Самсунг ма не виждам кво би ме накарало да ъпдейтна от S6 --> S7, кажи речи еднакви....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Камера, батерия и water resistant. Плюс слота, хората просто си държат на него. :hilezh:  Ние го възприемаме с въпросната емотикона, но за голяма част от купувачите това е deal breaker-a. Колегата ми беше твърде решен за Sony Z5/6, но след цял ден сравняване точно външната памет наклони везните към корееца.

То и от 6 към 6s няма много смисъл от финансова гледна точка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да се фукаш пред другарчетата че пласмасовото подобие на смартфон с хиляда и двеста кОр-а процесор и рам почващо да лагва като всеки средностатистически андроид след няма и година, е воден   :flehan:

 

Забелязвате ли разлика м/у евънтите на “водещи” андроид производители и apple.....няк’си вълната от хейтъри я няма  :hilezh:

 

пс :

В интерес на истината не съм фен на S моделите на apple и ги пропускам но специално м/у 6 и 6S има прилична разлика.  :zustimm:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реално, ако си 2 годишен цикъл на смяна на телефоните, S версиите са винаги по-разумния избор. Айфоня е на тик-ток цикли и в единия имаш нов дизайн и подобни карантии с предишния и vice-versa. Самсунг в момента правят нещо подобно и макар и малки тия промени, за много хора ще са важни и те или са прпуснали ъпдейта миналата година или са сменили марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реално от 3ГеС си следвам само еС-серията. Предпочитам да си купя нещо изчистено от бъгове като софт и хардуеър, вместо нов дизайн. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само опцията за допълнителна мемори карта е абсолютен дийл брейкър за много хора. Това съвсем сериозно. Камерата им със сигурност ще е перфектна, а водоустойчивостта е супер.

 

Сиреч Самсунг след има няма само 3-4 години започнах да правят телефони, които Сони имаха от day one :gut::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле майко, аз се надявах вчера, че тия снимки и видеа от тубата на S7 не са официални... то тва същото като S6. Ама грам разлика няма... Бетер айфон  :steinigung:  Само рефреш на цената. :D Очаквам най-скоро време и Самсунг да пуснат подобна противна реклама тип - вече можеш да снимаш gif-чета, 4К, да четеш новините и дисплея ти е светкавица :D

 

ПП: Мисля си, че и малкото хора, които ъпгредваха всяка година ще престанат да го правят.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сиреч Самсунг след има няма само 3-4 години започнах да правят телефони, които Сони имаха от day one :gut::hilezh:

Разликата е, че Сони така и не постигнаха поносима надеждност за тези 3-4 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/a0sbHkzKlew

 

Телефон с една кофа ядра и 3 гб рам, не може да скролне нормално иконите.

Това въобще не трябва да излиза на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Анди, Андроида е проблема, не Сони. 

 

А не знам каква надеждност не са постигнали, но определено не са похарчили толкова пари за маркетинг, колкото Самсунг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нексуса няма проблем. Дори самсуняците не лагват до втори-трети ъпдейт. Верно харчи 3гб от 4 само за андроида, ма поне не присецва :hilezh: а това от завода си излиза лайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблема в Андроид а в тъчуиз и повечето пъти в модерираната по свой образ и подобие и заключена ОС от почти всички големи производители. На Oneplus One си качих Color OS и мога да кажа, че няма такава ОС, просто се влюбих. Пробвал съм и MiUi , е и там няма лаг и забиване...В скоро време китайците ще отвеят всичко от пазара със страшна сила , трябва им още малко опит и кадри да понатрупат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnevnik.bg/tehnologii/2016/02/24/2710933_google_i_telekomite_podgotviat_kraia_na_sms-ite/

http://www.engadget.com/2016/02/23/global-carriers-adopt-googles-sms-standard/

 

В смисъл искаха да кажат "Тфа Хенгаутс май грам не ни се получи, дай да видим каква друга простотия можем да измислим берем се доближим до вградената функционалност на Епъл наречена iMessage?" или съществува и друга интерпретация по темата?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...