Jump to content

Зимни гуми 2014-2015 - препоръчайте


Recommended Posts

Не купувайте Ultragrip 9, поради...

 

Колега,

 

няма да е лошо да дадеш повече подробности: брой, размер, DOT, произведени в ..., закупени от ..., карани на ..., с баланс ... гр.

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм страшно доволен от гуменките - GoodYear Ultragrip 9

Не са ме подвели в нито една ситуация до момента, а не е като да е нямало такива.

Карам ги на quattro, 4 броя еднакви, вече почти 6000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

няма да е лошо да дадеш повече подробности: брой, размер, DOT, произведени в ..., закупени от ..., карани на ..., с баланс ... гр.

 

;)

 

По-важно е да каже в какъв размер кара гумата, щото на 15-цола може да се представя добре ама на 16 примерно да е пълен плизгоч :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са 205/55/16. Купени са от Стара Загора - не се сещам магазина. Идея нямам къде са правени - трябва да ида да видя, което по никой начин не може да стане баш сега. На някой може да му се сторят добри. Аз съм супер взискателен и когато купувам най-скъпото в магазина очавам не да съм доволен, а да съм изненадан. Сега кого са подвели и кого не са... Аз карам абсолютно всеки божи ден тая кола в сняг (Банско) и минимумът на ден е 20км градско - още не съм се ударил никъде и не е имало място от където да не мога да мина, ама смея да кажа, че карам добре. Т.е. не го отдавам на гумите. Колата е с предно.

В крайна сметка всеки си преценя. Аз изказвам лично впечатление.

 

П.с.:

Накой админ дали знае, че когато потърсиш форума в Гугъл и натиснеш на линка, най-често или те праща на някакви други страници, или ти писва антивирусната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Надали го знае, защото проблема ще да е само при теб ;) смени си антивирусната  :lupe:

Надали ще да е при мен проблема, понеже имам 3 лаптопа с различни антивирусни, и надали някоя антивирусна просто ей така решава, когато натиснеш линк, да те прати някъде другде, без даже да те извести. 

За тези, които помнят по 30сек., отново: да, понякога отваря сайт, който няма нищо общо с този форум, друг път антивирусната започва да бръмчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни най-малко не споря. Нито ползвам Опера, нито съм с кофти антивирусна и явно при мен проблем няма :) Ако се появи, ще го мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния UG9, мисля и Алпина  на Мишлен не са позиционирани в най-високия клас и мисля и цените им не са толкова по-високи както преди, демек не са най-доброто от дадената марка...просто искат да предлагат по-към средното качество на по-ниска цена отколкото нормално биха били..въпрос на пазарна стратегия. И двете марки мисля имат други модели за високия класл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни най-малко не споря. Нито ползвам Опера, нито съм с кофти антивирусна и явно при мен проблем няма 

След като прочете двете теми, защо изключваш възможността да нямаш представа за какво говори колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...