Jump to content

теч на антифриз


цецо цецо

Recommended Posts

спрях колата в мола излизам и голяма локва червена течност под нея ,,,,,антифриз изтекъл под средата на мотора паля премествам и очаквам да тее по-силно ,никакъв теч спирам пак никакъв теч,,,карам 15 мин няма проблем спирам пак не тече помогнете какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше абсолютно сухо преди мен сигурен съм



не от мен беше сухо преди да паркирам сигурен съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да стане локва за едно паркиране! Щом, след като си я преместил, няма нов теч?! И да караш 15 мин. с предполагаемото малко количество в колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати и проблема мистерия сега излизах да я проверя няма нищо отдолу карах ч загря до 90 градуса всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В разширителния съд намалял ли е антифриза?Някой злонамореняк да не е изсипал червена лимонада,че да те стресне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай си и тръбите за охладителна течност и по-скоро фланците около главата. При деформиран фланец е възможно, след изстиване на системата този фланец се свие и да протече.

Редактирано от armandi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

открих го един маркуч за антифриз около 20 см влиза от двигател в двигател отдясно над скоростите когато колата е в движение има налягане и никакв проблем обаче спираш гасиш нйма налягане и теч около 300 грама.оправих го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...