Jump to content

Помощ за покупка на амортисьори и пружини втора употреба


gpacruud

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам дали някой си е купувал амортисьори и пружини втора употреба.

 

От скоро съм собственик на Ауди А6 3.0 ТДИ С-Линия но ми е много ниско като окачване и за това искам да я кача на нормалното окачване за модела,монтьора при който си поддържам колата ми намери от същия автомобил Авант такъв комплект за 800 лв . Това разумна цена ли е според вас и колко ще мога да търся на спортното окачване + пружините към тях?

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 900лв ще си купиш чисто ново окачване афтермаркет...

на старите ти чаркалаци 200-300лв макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Значи тази цена е малко абсурдна ,така ли ?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали я правя моята еС-лайн,последно,когато проверявах,нови оригинални пружини и амортисьори плюс 2-3 дреболии,които са различни при двата вида окачване,струваха грубо 2 000 лв.,с отстъпките,до които аз имам достъп. Джанти взех,но окачване не посмях,именно заради нашите пътища. И сега съм с 18-ки с пет пръста разстояние до калника.

Както и да е,това исках да обърна внимание на колегата,амортисьорите вече не си спомням,но пружините бяха доста видове. Някъде във форума четох,че било заради различната тежест на колите,заради различните екстри. Било хубаво да гледаш донорът да е подобен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с с-лине окачване на аванта.С джанти 18-ки имам 2 пръста разстояние до калника.Така точно ми харесва този  модел,особено аванта.Поведенето и устоичивоста на извънградско е уникална!!! Аз не карам много градско,така че не ме интересува много-много друсането :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми пречи толкова друсането  след като я обух с 17 ки и 225/50 гими и джанти жози доста комфортно ,пречи ми като съм понатоварен да не закача някой легнал полицай самоделка :) Някой има ли представа колко пари мога да търся на моето окачване,то е в добро състояние .Сега точно умувам как да кача снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с с-ковото окачване и да си натоварен колата не кляка. аз съм с такова окачване и досега не съм имал проблеми където и да било с легнали полицаи :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка зима след първия стабилен сняг, ако се задържи студено и във всички вътрешни улици се образуват коловози, защото там не се чисти снега и замръзва яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 1 час опрях 2 пъти за 50 метра, а съм с нормално окачване. Просто не ми се мисли, ако съм със спортно окачване и трябва да мина по тия "улици".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо би си причинил това ? :) Какво мислиш че се постига с това с-линия окачване ?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми бих си го причинил защото не карам в коловози а само по трилентови пътища ежедневно, колата е по-стабилна в завоите, по-малко се накланя, седи по-добре и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо би си причинил това ? :) Какво мислиш че се постига с това с-линия окачване ?

Цитиране на предходен пост!

Ами влизаш в завоите както си искаш,мнооого устоичива е колата.Като залепена за асфалта  ми стои колата, с доста високи скорости..А и постигаш уникална стойка на колата.За мен най красивото комби е Ауди с С-лине окачване и минимум 18-ки джанти....Въпрос на вкус,все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 sline окачването е супер яко за извън градско с 18,19 джанти и добри гуми залепваш на пътя ебати и кефа,иначе малко друса гена ми има ц класа 2009 и като се качеше на моето ауди все викаше и мърмореше че мн и друса .въпрос на изискване към колата но аз съм твърдо за спортното окачване ниски широки гуми черно иии всики стъкла затъмнени,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...