Jump to content

Бутони старт и стоп за двигателя


onid

Recommended Posts

Здравейте,

 

от няколко месеца се радвам на Ауди А6, 3.0 ТДИ, куатро, оборудван с ексклузив пакет, но в момента бутоните за запалване и спиране на двигателя не действат. 

Бих се радвал, ако някой ми поясни как да ги активирам (чрез ваг ком или друг начин).

Също ме интересува и отключването на вратите без ползването на достанционното.

Питанка имам и за телефонните номера, как трябва да са вписани в гсм - а за да разпознава имената на контактите (сега показва само цифрите на контакта)?

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени батерията в ключа, и си направи диагностика с изчистване на грешките в съответния модул.

На мен ми се беше случило да натрупат грешки и се изключиха тези комфортни функции, върнаха се ведната след нулиране.

По принцип има и автомтично нулиране на грешките, но не знам точно след колко време се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питанка имам и за телефонните номера, как трябва да са вписани в гсм - а за да разпознава имената на контактите (сега показва само цифрите на контакта)?

Трябва да са изписани на латиница и ще ги показва. На контактите които ползвам най-често съм добавил изписване и на латиница за да mi ги изписва на MMI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с коя версия съм, но не е последната.. Не е пиратски блутуута, просто не ми излизат имена, а само номера.

В to-do списъка ми е да мина през Стефан да ми сипе последната, но все нямам време...

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

от няколко месеца се радвам на Ауди А6, 3.0 ТДИ, куатро, оборудван с ексклузив пакет, но в момента бутоните за запалване и спиране на двигателя не действат. 

Бих се радвал, ако някой ми поясни как да ги активирам (чрез ваг ком или друг начин).

Също ме интересува и отключването на вратите без ползването на достанционното.

Питанка имам и за телефонните номера, как трябва да са вписани в гсм - а за да разпознава имената на контактите (сега показва само цифрите на контакта)?

 

Предварително благодаря.

Сега прочетох поста . Имах този проблем - нова антена в задна лява врата . Цената беше около 74 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...