Jump to content

Избор на регулируемо окачване


rumen86

Recommended Posts

Здравейте колеги!!! Искам да снижа колата и изобщо нямам идея, от къде да си закупя и каква марка да е спортното регулеруемо окачване?искам да е що годе добро качество и да снижава достатъчно.обмислях вариянт и за смяна само на пружините,но май така няма да се снижи колата колкото ми се иска.идеята ми е да сменя оригиналните джанти 17-ки с 18-ки S-ви,и да снижа колата доста.оп забравих...колата е А3 8p 2005-та.ако някой има поглед над тия окачвания да помага,благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тази количка си е достатъчно ниска...защо искате още по-ниска да е правите и идея си нямам.....особено по нашите прекрасни пътища...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със стандартно окачване не е особено ниска... Седи всичко друго, но не и спортно. Ако е с едно от спортните и за мен е напълно достатъчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е със спортно и стойката и е супер, но въпреки това не я намирам за ниска. Не ми опира никъде дори с 4-5 човека вътре. От тази гледна точка съм много доволен от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стане по-ниска А3-ката,както я иска колегата,трябва да се смени окачването/амортисьори и пружини/ на колата със такова спортно,заводско за А3/8Р/.

Иначе и 19-ки джанти да се сложат в сегашното състояние на автомобила е същата работа,както му казват-на кокили.

 

Пътищата в Бг няма и да се оправят в скорошно време,за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги това ми е желанието,колата да бъде като плюнка на пътя.Знам,че пътищата ни са кофти,но аз съм свикнал да карам ниски коли и до сега не съм имал проблеми.Относно това с какво окачване е в момента...така като я гледам не мисля,че е с оригинално спорто най-вероятно е с просто оригинално.Много ме дразни стойката и,особенно отзад...като кенгуру е.И все пак моля някой,който знае какво и от къде да си взема за да постигна целта си ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...