Jump to content

Турбината не надува достатъчно...


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

По ред на номерата.

Към слафчо мамин: баце, готова е, возя си се вече, сглобих си я с почти старите части. Само колектор, глава, клапани, повдигачи, сегменти, торба лагери смених. Иначе съм си със старата турбина. И хич не съжалявам. Харчи ми 13,8 литра градско по задръстванията, по борд комп... Фърфи прилично и приятно.

До малкото цръвено: ТЕ ШИБАТ ГАРГИТЕ, как можа да ми бараш комбито. Аз човешки ти говоря, ти ме прееба. Дължиш ми едно мляко с какао. Дюзите са 440.

Уизи - да, карах я 1-2 дена без фарове и броня, че се доизкусуряваха. А кулера си е екстра, никаква промяна в поведението не усещам (по отношение на лаг де). Иначе като раздавам пингяс, входа на кулера не можеш го пипнеш, а изхода си е леден :flipoff:

Редактирано от Audi V6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми не знам... Някои казват оригиналното, други на хибридно им мяза. Не му отбирам много.

А имам огромното желание да те залея с едно кафе и да видя красавицата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам... Някои казват оригиналното, други на хибридно им мяза. Не му отбирам много.

А имам огромното желание да те залея с едно кафе и да видя красавицата ти.

Е що ще ме заливаш , нали сме съседи , само трябва се разбереме кога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам... Някои казват оригиналното, други на хибридно им мяза. Не му отбирам много.

А имам огромното желание да те залея с едно кафе и да видя красавицата ти.

Па може и нас да поканиш

по простите дет сме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртък, 17:30 на ОМВ на НИМ? От мене по биричка, без мезенце.

Неизвинени отсъствия с предупреждение за мъмрене ги грози Литълред, Марин, Слаф, Ицо и Уизи. Както и всички други муцуни и дупета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртък, 17:30 на ОМВ на НИМ? От мене по биричка, без мезенце.

Неизвинени отсъствия с предупреждение за мъмрене ги грози Литълред, Марин, Слаф, Ицо и Уизи. Както и всички други муцуни и дупета.

Там съм. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой ако може да донесе лаптоп с ваг-ком и кабел че имам нещо за триене

17.30-18.00 съм там /дано де ../

Аз на лап-топ-а имам само белот и пасианс, ако щи свърши работа да го зимам. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве вие сега ли се прибирате бе, пиеници? Сигур чинийките на ОМВито са свършили.

Аз като гладно сигане на баничка се бех наточил на червения фургон, ама другия път.

КОКО, извинявай, че не те дочаках, наложи се да ставам.

Айде цунки и от мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве вие сега ли се прибирате бе, пиеници? Сигур чинийките на ОМВито са свършили.

Аз като гладно сигане на баничка се бех наточил на червения фургон, ама другия път.

КОКО, извинявай, че не те дочаках, наложи се да ставам.

Айде цунки и от мене.

Брат ми... :hilezh: другия път ша додеме си мериме...... височината... много ми домъчня за тебе милУ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убавци!

И аз исках да дойда да подслушвам ма много далече. И по средата на работния ми ден. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо, нещо се отплесвате от темата! Човека има проблем с турбото, а не с консумацията на бира! Нарушавате правилника на АКБ!!! Или искате да ви го цитирам за по-точно, а?

Това е предупреждение, ще следва триен на постове, заключване на теми и нищо чудно и до банове!

btw какви са тези компромати, бре? :hilezh:

:hilezh:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо, нещо се отплесвате от темата! Човека има проблем с турбото, а не с консумацията на бира!

Това е предупреждение, ще следва триен на постове, заключване на теми и нищо чудно и до банове!

:hilezh::hilezh::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се конЦумация ... И язе минах от там, ма къде 20.30 и явно съм укъснял щото видех само едно АВУДИ да пуши откъм предния капак. Надевам се тва да не е била нечия тулбинъ ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...