Jump to content

Покупка B4 TDI autoat.


Recommended Posts

Колеги моля,за малко инфо про покупката на TDI автоматик.

Какво да гледам къде са проблемните места на Б4,автомата как е като цяло,ще съм благодарен за попече инфо.

Блгодаря предварително.

Става въпрос за тази обява:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410082213564056&slink=8bp1z1

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,но "гори малко,добро състояние" пък "възможен коментар по цената". Нека да кажат хората с дизелите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4-ката ще се яви като втори автомобил ,TDI моторите са здрави не претенциозни а и 80-сятката си е здрава машина.Но нищо не знам за скоростите при този модел ,и все пак ми е любопитно да знам къде да гледам има ли слаби места и тн.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си слаби места като всяка кола ...
Окачването да речем, което КОКО излекува ..
Автомата е типичният "дърт" гад - няма просто какво да се счупи толкова в него ...
Виж за двиг-а е друга темата ...
И малко спам - защо не погледнеш 318тдс  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

318tds няма автоматик  :hilezh:  Аз като притежател на друга марка дърт автомат мога да дам мнение за този тип автоматици.
При мойта кола смяната на предавките не се усеща, тя става плавно без ританки, тласъци, придърпвания. При баир не тръгва назад остава си в същото положение или потегля леко, ако е по малък наклона. Разхода сравнен с ръчка градско е малко завишен, но за кефа да не ръчкаш си заслужава 1+ литър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1Z+Автомат рядко срещана но желязна комбинация,отличен разход и отлично поведение на пътя,на 50 к смяна на маслото на автомата,ангренаж + две ролки и водна помпа на 50-60 к.Няма ли удар няма и да има ръжда.Частите не са скъпи,проблем ми създаде веднъж ГНП то и по точно потенциометъра но не е болка голяма.Непретенциозен към нафтата.

Редактирано от kerpi134
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е стария 4-степенен автомат, аз имах 100-ца с такава кутия. Желязна е, ако е поддържана нормално през годините. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...