Jump to content

Моля за съвет, кое от двете аудита?


Recommended Posts

Здравейте на всички и честита Коледа!

От 2 месеца търся Ауди А4 1.9 тди, доста гледах и засега не можах да харвсам някоя. Сега мисля да гледам тези двете:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11414390390244765&slink=8dhiqw

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11416933512844282&slink=8dhifu

Коя от дветв според вас е по-добрият избор?

Плевенското ме притеснява че е със спортно окачване и ще е ниска,иначе визуално е супер.

Другата е по-нова и това е + ,но стои от доста време в нета и е малко притеснително.Иначе от дваата мотора рабрах че като поддръжка няма голяма разлика.Ще се радвам да споделите мнение, весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита и на теб колега. На първата не и виждам спортните брони но иначе е с вътрешен S-line за окачването не е толкова ниско аз съм с такова s-line и не е толкова ниско че да опира бих казал че е добре. Цената мисля е малко висока за тези пари трябва да е перфектна от към мотор но пък питай и защо се продава като се има в предвид че скоро е регистрирана (2-3 месеца). ловешката с този мотор на комби ми се струва слаб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението.И на мен ми се струва доста висока цената за плевенската , но мисля да си запазя час за преглед в Аутотехника в Плевен преди да реша да я купувам, за да се уверя дали е чак толкова перфектна.Ти от къде разбра че е регистрирана преди (2-3) месеца?

Моторът на ловешката май наистина е слаб , но цената е почти същата като на другата ,но пък е 3 год. по-нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тва нещо трябва да струва 11 х :flehan: повече от 6-7 х за тия дизелови тучове са пари на вятъра  ...че и преднячки :lol:

Скоро гледах една 3л бензин 4х4 ръчка авант без грешка за около 8 хилки  и общото с тези е че няма прилика.....

Черната все едно с четка за 2.5 пред блока е коригирана :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми малко на блажна боя, ма знам ли може да го водят перлен ефект някакъв  :hilezh:

И малко ми са губят тея "спортни брони" ако може някой с по набито око да ми ги покаже. А може и наистина да е имала външен S-line преди боята, и преди удара...  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се вижда даже от снимите, че боята стои на "мехури"...

Незнам дали си струва да я гледам изобщо за тази цена с такава боя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението.И на мен ми се струва доста висока цената за плевенската , но мисля да си запазя час за преглед в Аутотехника в Плевен преди да реша да я купувам, за да се уверя дали е чак толкова перфектна.Ти от къде разбра че е регистрирана преди (2-3) месеца?

Моторът на ловешката май наистина е слаб , но цената е почти същата като на другата ,но пък е 3 год. по-нова.по 

по регистрационните букви последните понеже мойта е регистрирах август месец и съм с други букви тази е от новата серия  рег. около октомври м. а за цената питаи дали ще ти свали и тогава я оглеждай   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми взе думите от устата.

 

Що ве, едно хубаво полиране и този "портокал ефект" ще изчезне и блажната боичка ще заблести  :hilezh:

 

Смятайте отвътре как и какво е правено по тая кола  :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България всеки гледа да те прецака да го е..а

Незнам, какво да правя, нямам време да ходя до Германия и да търся ще се оглеждам още пък дано да изкочи нещо читаво.

Благодаря за съветите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От лака на една врата определихте колата като кошер... Тя че е скъпа, скъпа е, но има и пазарлък. Всеки пробва. Нали ги търсите тези модели и затова цените са такива. Лично аз 10 бона за 10 годишен автомобил мнооого трудно бих дал. А тази дори е на над 10. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв кош на предно ,толкова пари не бих налял, че и после обслужване, козметика, тва-онова и ще доближи 15, което си е страшно много, за 11 годишен дизел, пък бил той и 1.9...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...