Jump to content

Имам дилема относно два телефона Samsung


Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Машинката е самолет...

 

я цЪкни бутоня да светнат хилядите допълнителни тъч бАтонье дето само ме объркват....:hilezh:

днеска разцъках едно такова...тъпкано с екстри пластмасарче с много анимацьОнни иконки! баси, чак не моо повервам че тия хора дето правят андроидите не земат да си отворят очите кво е дисплей и графика!

като го изкопират от ифоня, ше закупувам самсун...преди тва шси карам със строшената 4с-ка :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я цЪкни ....

Ко са прайш ве ......

до оня ден ти течаха лигите по Самсун.....ся се отмяташ

Ше викна Севинч ти полей

хах,хвърлени пари и то за това...защо бе колега..

Парите са си лично мои и принципно аз си решавам дали или

Аз пари не хвърлям , подхвърлям или подмятам....не е възпитано а и ги уважавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори,но дри едно айфонче 4S е в пъти по-добро,а и винаги евтиното излиза по-скъпо.И аз бях твърдо за андроид,докаТ не купих айпад на малката за да разбера Ква е разликата.Сега съм мнооогоо доволен от 5S!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар  айфона да съзвадава усещането за леко по-изпипан и интелигентен дивайс, размера и функционалността имат мноого голямо значение. А когато размера стане правилния целата става неправилна на пазара на ябълките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори,но дри едно айфонче 4S е в пъти по-добро...

 

Нека не прекаляваме сега. 4S беше приятен телефон за времето си, но особено с последния iOS нещата станаха страшни.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори,но дри едно айфонче 4S е в пъти по-добро!

Но тва е според твоето виждане....а това не означава , че е меродавно.

Всеки си има вкус...и на мен моят си ми харесва.....затова не ме убеждавай кое е по-добро......аз съм достатъчно голям за да мога да преценя за себе си ... кое , как и защо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S каза... Бате телефона е на 5 години, кво му го препоръчваш... Все едно някой да пусне тема "Търся си Ауди до 20к лева" и ти да му предлагаш Б4-ка... Хубаво е било някога...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Стефане, ако не беше ти, а някой друг, така остро щяха да ти влязат, че ум да ти зайде  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре ....имат пълното право да го направят....важно е къв отпор (поливка) ше получат после :hilezh:

Нямам нищо против Айфона....наистина е красив на дизайн , но с това приключва всичко за мен .....просто на мен не ми харесва софтуера , икони и всичко вътре , НО това си е само и единствено мое мнение и никой не ангажирам с него...което се опитват да ми наложат некои поклонници ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш,точно в софтуера е голямата разлика,иначе хардуерно нямат,и затова приключих с андроид.Умръзна ми да зациклят,да правя рестарти,и на два месеца да ги връщам в първоначално състояние.Не е проблема в марките,а в софта,нестава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирам си телефона с андроид точно веднъж месечно, а го смазвам от работа буквално. Тук там крашва някое приложение, но за секунди отново съм в играта. Айфона на моменти предлага по-мазна работа, ама големия екран, функционалноста и възможностите за промени по интерфейса са голям проблем. Не ми харесва и решетката дори и голямата рамка около дисплея. Но ясно има фенове и за двете неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера къв ти е зора. ..при положение, че телефона е купен вече...а аз не питам ква марка телефон да купя...а кой от двата модела на една марка.

Или просто трупаш постове

ПС.....тва към колегата Лалев

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак няма да ставам програмис,и да си го ползваш с лекота ти пожелавам.ОК

Редактирано от lubolalev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...