Jump to content

Странно бипкане в колата.


Sonny

Recommended Posts

Здравейте, извинявам се за шантавото заглавие на темата - просто не съм сигурен как да опиша ситуацията.

Та въпроса е следния - по време на движение  от време на време почва да се чува едно странно бипкане отстрани на колата, което е дирекционално - има го при пасажера и при шофьора. Не идва от борд компютъра - казаха ми, че може би е антирадар, но ме съмнява, понеже се "включва" на доста странни места където силно ме съмнява да има радари поставени. Звучи г/д като парктроник, но отстрани. 

Ако някой има някакви предположение, моля да сподели  :nixweiss: 

Мерси и отново се извинявам за мистичното определение на проблема. Може би трябва да го запиша с телефона, не знам :D 



Да добавя, че колата е c5 1.8t 2001-ва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзера май се ошашква от време на време,и при мен изписуква от време на време въпреки,че е прекъснат уж и не го ползвам.При мен изпусуква при изгасяне на мотора и вадене на ключа,заключвам-отключвам и спира да пищи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Иммам подобен проблем, но забелязах че писукането е коггато превишавам 140 км/ч. Не зная нормално ли е  :nixweiss: . Ако някой е запознат да сподели. Ще бъда благодарен.  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бипкането е след определена скорост може да е зададено предупреждение, че сте я достигнали. To set speed warning 1

Press the button briefly when the
desired speed is indicated on the
speedometer. To clear the speed
limit, press the button for at least
1 second while the vehicle is
moving.
 Това е бутонът, който се пада долу и в дясно от оборотомера с който сверяваш часовника.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...