Jump to content

Помощ!!! Радиатор на парното!


MMA_BS

Recommended Posts

Здравейте на всички имам проблем тази вечер ми се счупи така да го нарека входа или изхода на парното не знам и затова съм посочил кой вход е на снимката. Точно там където сочи стрелката самата тръбичка остана във маркуча а другото навътре самата тръбичка се счупи и не мога сега да сложа маркуча във тръбичката защото няма месо къде да хване незнам какво да правя и искам помощ от вас как да постъпя!!!!! Ще Стане Ли със преходник!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз съм слагал с преходник, но не е гаранция, че като го навиваш няма да го счупиш повече, защото е изпекан хубаво радиатора

но и да стане ще е временно, при следващо вадене на мъркуча, ще излезе с преходника!

Ако се наемеш да го слагаш, навий му калчища или термо лента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой вижда ли снимката?защото аз не!по пролема,адин бай пас временно,така един познат изкара цяло лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за снимката забравил съм да е кача

 



Ето там където е посочено е болното място ще имам ли шанс с преходник не съм го свалил за да видя дали навътре няма да има месо , ако има дали ще мога да намушкам маркуч и в този маркуч една тръбичка и вече външния маркуч в тръбичката какво бихте споделили?!  Или колко пари струва радиатор или от морга какъв трябва да е от магазина или от моргата и ако е от моргата какво най вече трябва да гледам дали ще бачка както трябва?



И досега никога не ми е протекъл и затова повечето искам да го оправя....

post-86546-0-34716400-1421957807_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може Ли да ми покажете някой тема такава за да ми стане по ясно защото не съм правил такова упражнение. Но и повече както бях споделил по нагоре държа да ми дадете идея как да оправя болното място без да се занимавам със байпаси и така нататък мисля си за преходник но не знам дали ще има месо навътре по тръбичката чакам идеи нои как да го направя!!! Тази събота я мятам и всяко мнение ми е полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го правих със смяна с ново,не дей си игра с тези преходници/не се знае колко ще държи/.бай паса,дето ти казвам е само да караш 1-2 дена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е за нов но са калпави протичат и миришат. Ако говорим за ново какви пари го взема и каква марка?   Ако има някой възможност да ми даде снимков материал как се стига до радиатора много ще съм му благодарен има теми но не ми излизат снимките... помагайте че утре са мятам и ми трябва начало , благодаря на всички предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои свалят таблото,други само радиото и врътките на парното,както ти си прециниш,но за радиаторчето-ново,че да неправиш упражнението два пъти за месец....два!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=134908ако ти върши работа,незнам да ли е същото като при теб Редактирано от иво костов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да ползвам тези снимки някой ако е запознат с процедурата да ми каже същото ли е при мен ?!

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=152266&hilit=%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82+%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE

Ако взема от морга оригинален какво е важното да го видя дали е читаво ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9MB е и не ми дава да го кача тук.  Даже 10МВ, я пробвайте тук да видим  http://dox.bg/files/dw?a=38d454aec7

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...