Jump to content

страна работа на двигател1.9


rakliov

Recommended Posts

здравеите момчете днес стана нещо с двигателя карах и подадох рязко гас и двигателя заби и изгасна натиснах саеденителя и го пуснах и тя запали после я тествах и нямаше проблеми някои знаели какво може да е благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е от правописа....като го е видяла колата си е прехапала езика и е иСгаснала...  :nixweiss:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря какво трябва да се направи когато я купувах казаха че турбото е сменено

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходно мнение!

не няма 1,9/ 110 коня е километража и е от бензин не обърнах внимание на колко оборота изгасна

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочети я първо и пиши какво е записала колата,само дано е актуално,а не от стари грешки останало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е казано че като ти пренадува е от турбината. Може да е дебитомер, сцепен вакум, скъсан турбопът, спукан кулер, зацапана геометрия, клапан N75. прочети колата както ти каза колегата и тя ще си каже болката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочети я първо и пиши какво е записала колата,само дано е актуално,а не от стари грешки останало

как да я прочета? чрез  диагостичните кодове или на ватком 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходно мнение!

благодаря в понеделник ще накарам жената да я откара

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес закачихме колата на ваг ком и не показа апсолутно никакви грешки обясних на маистора какво прави колата и тои каза маслена помпа и повдигачи смених и маслото днес защото старото беше 15 в 40 слойих и 10 ка и пак при подаване на гас при 4000 оборота (докато е по студена ) пак изгасна след повторно запалване меля на 2/3 цилиндара и след като(поразмисли маслото работата на мотора се оправя) само като е студена го прави тоз проблем дигнели 90 градуса няма ядове кайете каво да правя 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата над мен,карай с 5-40 и не я мисли.И друго не е добре да я ръчкаш толкова като е студена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

колеги днес жената гаси колата ислед 1 минута се опитжа да запали пали и веднага гасне някои имал ли е такав проблем колата е 1.9 тди 110 коня 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем, но на а6 ц5. След сканиране с вагком имам 2 грешки - Powetrain Data bus и Engine start blocked by immobilizer. Та гасне заради имобилайзера, но май таблото е проблемно при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и при мен пише същото и аз мисля че таблото е проблемно сменях го защото с това табло дето я купих беше от бензин и мисля да го вращам обратно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ днес смених таблото че стрелката за антифриза почна да седи се под 60 градуса мислех че е от таблото но уви и на това седи там кои е даттчика де взима инфо за темперетурата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...