Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

Сега като купувах новия параход, забелязах доста голямо разминаване между цените при джамбазите и от частници... Някои хора упорито живеят в заблуда :)

 

Миналата година като че ли разликата не беше толкова фрапираща, а и като цяло в момента е море от А6-ци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

4ф остаря морално доста за съжаление, липса на екстри ММИ 2G е архаична система, да не говорим двигателите колко са дръпнали от 2004-та насам. Може и да се метна на някоя нова 4Г от порше или на 5к километра от някой немски шоурум на 30% отдолу ама и те не впечатляват много. Нещо няма в момента някаква кола в разумни пари да ме грабне колкото навремето исках да си взема 4Ф. Е класите радват, но са ужасно грозни особено отзад, ес класи а8ци не ги коментирам, че са на безумни пари... Не съм карал джип за дълго време за това сигурно някое фейс кю ще взема...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах пари щял да събира сладура :) споко то и без това останаха само гробове за рециклаж на дюзи и махане на дпф-и ше закърпите със Стефчо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ени, на тебе най ще ти подхожда ППС с животинска тяга. Сигурен съм, че ще успееш да го РЕТРОФИТНЕШ до МПС.

През последните две години, трябва да признаем, понатрупа богат опит.

Хахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI pinned this topic
  • VBI unpinned this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...