Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето ги мойте фаворити.Едната съм сигурен че колегата няма да иска да пръства но все пак 

 

10994946_1541450022809259_57449008772800

1900012_1546106672310324_100605427697281

Редактирано от bai Vaso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този белия сбирщайн накрая- шегуваш се, нали???

Нито е запазено заводското оцветяване на детайлите (светли и тъмни детайли по броните), нито предната броня е с мигачите от модела, нито джантите са сток, а праговете от километър личи, че са криви стъклопласти.

ЕДИТ: пропуснах огледалата- толкова се натрапват, че не са от тази кола, че и незапознат с модела ще го забележи.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4фката от варна и това последното са ужас, а по тия РС-и освен да му изтекът лигите на човек няма на къде!!! Особено тая синята четворка е уникална :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля модераторите двете мои предложения да бъдат изтрити.Rs и с2-ката отпадат.

Редактирано от bai Vaso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най е лесно да се плюва ... Това е вродено на българина... Къде видя ужаса в тая 4фка бе колега ?? Ужаса май е при теб. Най е лошо когато си във вражда с определен човек и да му мразиш колата .. Думи нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на вкус, явно колегата не му допада идеята в моята кола. Търпя на критика ама от хора които са направили нещо по автомобилите си и са се доказали не само като клавиатурковци. Очаквам да кажеш кое е УЖАС-а в тая 4Ф-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше да е хубаво ако поне 5% са постигнали от това което ти! Колата ти е уникална ! Не обръщай внимание на такива хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4Ф ката е бомба , просто като цяло тука нещатата са.... оф кво се занимавам

 

Кво да гледам на тая рс4 отварям мобилето и ще я видя ( онзи ден я гледах на живо и се запознах с момчето ). екстра е колата

 

Динков нямам нищо против теб човече знаеш питал съм те някакви въпроси , ама като си модератор кво треа да сипваш яко и кво нема кой да ти даде черна точка за този коментар  можеше по-спокойно да го обесниш това което не ти хареса в  бялата  , и бялата да кажем Б4 е кола 3 пъти повече отколкото спрелата базовица къде  си зе нищо лично човек ама можеше по-друг начин да го напишеш

 

Другия специалист 1998иили5 там кво беше кажи са кво не ти харесва в 4ф ката, джанта ли няма стойка ли няма



Aз  гласувам за А8-цата на колегата Динков :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на вкус, явно колегата не му допада идеята в моята кола. Търпя на критика ама от хора които са направили нещо по автомобилите си и са се доказали не само като клавиатурковци. Очаквам да кажеш кое е УЖАС-а в тая 4Ф-ка.

Може да се гордееш с колата си,супер е. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F-ката наистина има стойка и вид ... но определено с тези реклами по предния прозорец и бронята не ми се връзват,особено при факта че няма да ходи на драг състезание или тунинг изложение.

Феста е на VW като те могат да си позволят да покажат повече и най-различни автомобили в различен клас и модификации,докато при нас избора е сведен на минимум едва 3-4 бройки.

 

Хубаво е да се покажат автентични няколко автомобила в заводски за годините си или близък такъв вид - не някакви франкенщайн изпълнения,радващи отделния собственник.

 

Препоръчително е да не се акцентира към нови и спортни модели които както каза Blease можеш да видиш в автосалоните или по-клиповете в нета т.е най-добре нещо ретро и автентично доближаващо 90-100% (1990-2000) примерно.

 

Някое В4 Компетишън или RS2/S2 примерно.

Някое В5 Фейслифт примерно. (A4/RS4)

Някое С5 Фейслифт примерно. (A6/RS6)

Някое Д2 Фейслифт примерно. (A8/S8)

 

*като за последните три е препоръчително да не са базовици каквото и да значи това за съответния модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мисля, че кaквото и да иде се тая...толко сме се нагледлаи на коли :)

за да е нещо "Ах" трябва да е наистина нещо рядко-дето да има <10 в България такива =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да се вкарат малко по съвременни коли рс4 ката ,рс6 на маднес .Някое 4g s-line ако се включи и работата заспа.Доста по интересни са за разглеждане по високотехнологични модели отколкото стари паметници,поне за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах хем да не са тунек хем и да не са сток ? На колегата 4фката е брутална не знам но мисля си че хората които няма да я харесат се броят на пръсти и са от този форум... Стоковици бол... Присъствал съм на 3 4 феста до сега на ФВ защо е пълно с хора до тунек изпълненията а при стоковиците няма никой ???

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... до сега на ФВ защо е пълно с хора до тунек изпълненията а при стоковиците няма никой ???

 

Това е риторичен въпрос ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво й е бруталното, ок има някакви големи джанти, които не ми допадат

но фаровете са без лупи примерно.

супер клекнала е

 

за сметка на това пък а3ката му е мрак..

въпрос на вкус



п.с. каква е причината да не искат да докарат с/рс моделите собствениците им?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4Ф ката е бомба , просто като цяло тука нещатата са.... оф кво се занимавам

 

Кво да гледам на тая рс4 отварям мобилето и ще я видя ( онзи ден я гледах на живо и се запознах с момчето ). екстра е колата

 

Динков нямам нищо против теб човече знаеш питал съм те някакви въпроси , ама като си модератор кво треа да сипваш яко и кво нема кой да ти даде черна точка за този коментар  можеше по-спокойно да го обесниш това което не ти хареса в  бялата  , и бялата да кажем Б4 е кола 3 пъти повече отколкото спрелата базовица къде  си зе нищо лично човек ама можеше по-друг начин да го напишеш

 

Другия специалист 1998иили5 там кво беше кажи са кво не ти харесва в 4ф ката, джанта ли няма стойка ли няма

Aз  гласувам за А8-цата на колегата Динков :hilezh:

:zustimm:

 

Не съм искал да обидя собственика и, но наистина е много далече от кола за изложение.

Черни точки има кой да ми даде- модераторите също биваме критикувани/мъмрени ако си позволяваме спам и/или тенденциозно отношение.

 

П.С. моята не става за показване- плаче за пастиране, предния капак направо си е за боя и нямам по- големи от 16- ки джанти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж всяка година участвате на мероприятието и още не сте разбрали какви коли участват,всеки претендира за рс-и и какво има един стоков РС за разглеждане след като можеш да го направиш по всяко време в някой шоурум или по луксозен автосалон,целта е да се покажат добре реализирани или реставрирани проекти както правят vw клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

П.С. моята не става за показване- плаче за пастиране, предния капак направо си е за боя и нямам по- големи от 16- ки джанти :hilezh:

Това за твоята беше по скоро щега от страна на колегата :hilezh: Наистина на всеки адски много си му харесва неговата кола ,но все пак да се придържаме към това че трябва да се покажат 3 интересни коли .Които рядко могат да се видят на живо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

 

Не съм искал да обидя собственика и, но наистина е много далече от кола за изложение.

Черни точки има кой да ми даде- модераторите също биваме критикувани/мъмрени ако си позволяваме спам и/или тенденциозно отношение.

 

П.С. моята не става за показване- плаче за пастиране, предния капак направо си е за боя и нямам по- големи от 16- ки джанти :hilezh:

 В мига те уреждам с 19 20 само кажи  :hilezh:

Уж всяка година участвате на мероприятието и още не сте разбрали какви коли участват,всеки претендира за рс-и и какво има един стоков РС за разглеждане след като можеш да го направиш по всяко време в някой шоурум или по луксозен автосалон,целта е да се покажат добре реализирани или реставрирани проекти както правят vw клуба

 

Точно ама не виждам тук как ще стане това ама все пак да видим

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F-ката наистина има стойка и вид ... но определено с тези реклами по предния прозорец и бронята не ми се връзват,особено при факта че няма да ходи на драг състезание или тунинг изложение.

Феста е на VW като те могат да си позволят да покажат повече и най-различни автомобили в различен клас и модификации,докато при нас избора е сведен на минимум едва 3-4 бройки.

 

Хубаво е да се покажат автентични няколко автомобила в заводски за годините си или близък такъв вид - не някакви франкенщайн изпълнения,радващи отделния собственник.

 

Препоръчително е да не се акцентира към нови и спортни модели които както каза Blease можеш да видиш в автосалоните или по-клиповете в нета т.е най-добре нещо ретро и автентично доближаващо 90-100% (1990-2000) примерно.

 

Някое В4 Компетишън или RS2/S2 примерно.

Някое В5 Фейслифт примерно. (A4/RS4)

Някое С5 Фейслифт примерно. (A6/RS6)

Някое Д2 Фейслифт примерно. (A8/S8)

 

*като за последните три е препоръчително да не са базовици каквото и да значи това за съответния модел.

В отговор на това дали колата не е ходила на драг - ами ходила е, даже ако някоя от другите ми коли не са били в час съм се пускал с нея. Не че показва резултат, просто адреналина от състезанията не е за изпускане, особенно когато човек е пристрастен. 

DSC_0402_zpskasg9glr.jpg

 

А в допълнение за А6-цата колата ще има лупи на фаровете, просто съм се върнал преди седмица в България и сега продължавам да си я развивам. Също така има голяма вероятност да я направя и с С-лайн пакет стига да намеря всичко за кратко време, а за в бъдеще ще се сложат и още коне под капака. А това е от днеска ако си мислите че говоря празни приказки.

9e3c9dfba12fe81cccb0e2a4dd3087fda1d52c6a

 

Има по-хубави коли така че изберете такива които да си струва да се гледат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Колегата с 4фката кво им се обесняваш ? Пусни си колата във фв форума нищо че е ауди като я видят ще я одобрят веднага. Явно хората тук знаят , организира ли са 10 феста и знаят кво да изберът

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...