Jump to content

Моля за мнение относно ауди а3


Recommended Posts

Колеги не съм запознат с марката, затова пускам линк към въпросната кола която харесах, моля да искажете мнението си.

http://www.cars.bg/c1050260

Редактирано от miroslav_r
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай с 200 от тази кола. Първото и основно нещо, което ми прави впечатление е: Ако недай си боже стане инцидент, шофьорски AIRBAG НЯМА да се отвори!!! Този волан (или по-точно AIRBAG) НЕ Е за тази кола.

"подържана е педантично", спокойно може да се задраска от обявата. Това което видях с волана се нарича МЪРЛЯВЩИНА и щом е пренебрегната сигурността (да се постави двустепенен еърбег, на кола с едностепенен такъв ), кой знае още колко скрити бомби ще има по нея!!!

 

Бих посъветвал не само колегата, но и всеки друг, да отбягва тази кола!

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е сменян и Еър Бега няма да работи! Питай защо е сменян? 

Мотора е добър избор здрав,зависи от състоянието на конкретния...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Говорих с продавача и ми каза че трябвало да се пуснар некви допълнителни букси за да заработи бега. Карам сеат леон в момента но ми се иска да се кача на ауди. Препоръчайте ми нещо, може и Бартер. Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A3 8L няма нужния контролер, който да управлява двустепенен AIRBAG. Никакви допълнителни букси няма да помогнат!



Също така ако ще я гледаш, отиди с човек с VCDS и вижте реалните километри. Убеден съм, че ще са над 300 хиляди. 12 годишен дизел, на 135к ми изглежда смешно.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана бил сменян заради навигацията,били в комплект. Така ми каза продавача. Също така колата можело да се провери в сервиз по избор. Където аз кажа. Някой може ли да ме насочи къде в София могат да проверят колата за евентуални удари и скрити проблеми.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A3 8L няма нужния контролер, който да управлява двустепенен AIRBAG. Никакви допълнителни букси няма да помогнат!

Също така ако ще я гледаш, отиди с човек с VCDS и вижте реалните километри. Убеден съм, че ще са над 300 хиляди. 12 годишен дизел, на 135к ми изглежда смешно.  

 

Ако са ги връщали грамотно ще види таратанци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте къде в София може да поглед ат колата, или ми предложете друга кола която според вас си заслужава. Търся кола 2003г дизел, ръчни скорости. По възможност цвят черен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се , но да не пускам нова индентичта тема.Какво ще кажете за тези две оферти? Някой гледал ли ги е.Надявам се колегата да няма нищо против.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11423157712505291

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422014446938855

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ги връщали грамотно ще види таратанци...

Много рядко пипат в Engine, а като пипат, остава запис на коя дата е пипнато. Познай записа като покаже флаш няколко дена след вноса, какъв извод си правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че нямам нищо против колега, даже дизелчето и на мен ми хвана окото. Чакам колегите да се искажат дали виждат нещо нередно на пръв поглед.

Дизелчето вече е продадено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като му видиш лепенките на багажника, и по праговете, 100% е от Гниландия. Пълен леш е, а онази със сменения волан, ако има мерак колегата да я тества, и да я откара на диагностика. Аз лично не бих купил кола, която е пипана, и най-вече правена с компромиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се , но да не пускам нова индентичта тема.Какво ще кажете за тези две оферти? Някой гледал ли ги е.Надявам се колегата да няма нищо против.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11423157712505291

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422014446938855

Като гледам какви варели продават хората за безбожни цени ме е яд, че си продадох 4-ката за под 4к лв. 

Първата е пълна гнилоч с тия лепенки и те от друга страна са невероятно грозни. Незнам, кой я е купил, сигурно е бил сляп. 

Втората изглежда добре, но е със слаб двигател, което не е за пренебрегване и според мен газовата бутилка трябва незабавно да се смени. По предписание трябва да има поне 20см от края на багажника, защото при евентуален удар в тази част нали знаеш, че тя ще се спука и газта ще изтече в купето, а може и да се ....... ( недай си боже), разхода сравнение със 125 и 150коня ще е с 1 до 2литра надолу, но като се има предвид вървежа според мен не си заслужава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като не съм карал до сега ауди, и съм невеж в нещата. За това и се обръщам към вас, ако имате препоръки за дадена кола. По нагоре съм писал какво търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какви варели продават ...

Първата е пълна гнилоч с тия лепенки и те от друга страна са невероятно грозни. Незнам, кой я е купил,...

И аз не знам, но няма друга такава в сайта....с 4 врати и quattro, PD... Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Колата е с много запазен салон, отвън има няколко забележки по задната броня , калник, врата.Двигателя леко претриса а на газ не работи добре, въпреки че ГИ то е слагано преди 4 месеца и е в гаранция. Направих и диагностика, имаше доста грешки по двг., бедна смес, ланмбда сонда, дебидомер ,ма не ги записах....при сръчкване на Газ светва чека, при пускане на педала гасне., на бензин не го прави това.Има каква да се оправя главно по работата на мотора....но като цяло е доста запазена...само на 116К[emoji16]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...