Jump to content

CD changer


Quattro 180HP

Recommended Posts

Здравейте колеги на Ауди А6 авант 2003 година 2.5тди 180 коня куатро (пиша всичко за всеки случай може да има значение) няма ми го CD changer-a и въпроса ми е следния ако си купя CD changer и си го поставя при майстор ще ми чете ли всички дискове имам предвид ако си записвам музика от компютъра ще може ли да ми я чете и да си я пускам в колата или трябва да си купувам оригинални дискове с готова музика ? 

Благодаря предварително ! :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чете си записани дискове колега.  Но според мен инвестицията за чейнджър нее много оправдана защото не чете MP3 а само аудио дискове с по 20-тина песни, но всеки сам решава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моя беше изтръгнат но така и ненамерих кабелите къде са .. знам че са в багажника в ляво нооо кабели нямаа имам един сноп за стоповете .. бая са търгали явно.а за чейнджъра казват че на тея години малко било проблемни и на дупките спрескачали но хората който имат ще кажат как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм чул да прескача.

 

@emil951 ако това за компресията е насочено към мен, нещо не го схванах...

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е важното е че чете там пък аз ще си се оправя просто много искам да си го направя със СД чейнджъра защото има много добра музика блъска много силно :) 

Благодаря МНОГО колеги че се отзовахте с точни и ясни отговори :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не уцели човекът, с който да спориш за това :) Прочети малко уикипедия и ела да си поговорим на друго ниво. MP3 си е жива компресия, създадена от MPEG експертите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги да четем заедно укипедия ... Начина за създаване(и от там вида му) на даден фаил е едно(алгоритъм) а формата под кято се съхранява на даден носител е нещо различно колега.Не съм искал да те засегна извини ме , ако си се почувствал така.А да аз карам с двигател 2.5 и не мисля че трябва да се срамувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина на съхраняване е 0110100101  и т.н. А какъв алгоритъм е зададен за компресиране, или суров формат  е отделен въпрос. Не се засягам, колега, но пишеш пълни глупости.

 

П.П. и аз карам 2.5тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз хич не съм на ясно кое как се компресира, но е факт че оригиналното аудио на А6(особенно ако е с каса Босе) и истинско CD дават уникална музика. За съжаление предишния собственик при мен на буксата на чейнджъра е завързал приставка за айфон - слушам сега от нея ама не е същото  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз не знам моята каса каква е обаче като го увелича например до средата ми треперят краката вътре в купето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плейвам в колата на едно и също оригинално устройство и разбира се на едни и същи говорители, както дисковете от оригиналният чейнджър, така и mP3-ки от SD карти, и да ви кажа честно да хванеш разлика е доста субективно. На теория би трябвало да има, но на практика не се усеща, а не съм чак музикален инвалид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой знае ли къде може да се намира вход за флашка защото човека от който взех колата ми каза че има но аз не го попитах къде е защото си мислех че е на видимо място но не мога да го намеря... в смисъл ако мога да си вкарам пък флашката ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

и също така някой ако знае за какво служат имам едни кабели долу в краката на предна дясна седалка от към левия крак те са чинчове и някаква широка букса (ако трябва ще направя снимки и ще ги кача) ??



 

Редактирано от Quattro 180HP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...