Jump to content

CD changer


Quattro 180HP

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

а аз ако всичките кабели са готови и изведени какво трябва да направя за да го вържа така и да го скрия в жабката ?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти си го решаваш, как да бъде решено в интериора. Просто намери такива ключета и дръпни касетофона, да видиш какво е творено отзад:

 

$T2eC16RHJG8FGsMU7Hb+BRyW6!(OQg~~60_12.J

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

то е с навигацията последната Navigation plus и се вади и без такива ключета аз съм го вадил няколко пъти :)

обаче вътре е пълно със всякакви кабели и някакви синички кръгли със чинчове а към самия касетофон отзад са закрепени много от тези широките букси и отдолу при краката ми излизат някакви кабели предполагам че има нещо свързано аз изгледах 1-2 клипчета и г/д видях за какво става въпрос.

виж някъде от 1:15 :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е с навигацията последната Navigation plus и се вади и без такива ключета аз съм го вадил няколко пъти :)

 

Вадил си го защото не е сложено както трябва. На тази навигация отзад е много наблъскано с кабели и е голям зор да я пъхнеш до край както трябва и обикновенно хората я оставят полуоткачена. Ела да пробваш на маита дали можеш да я извадиш без ключетата  :hilezh:  Впрочем за навигацията ти трябват 4 такива а не 2.

 

99% е сигурно че предишния собственик на твоита кола (както и на моита) е слагал нещо за МП3 и за това е в това състояние. Навигацията винаги върви със ЦД-чейнджър.

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с последната навигация (както пишеш) зад монитора имаш два слота за SD карти и проблема ти е решен. Не, че е лошо да си сложиш допълнително и чейнджър де.

П.С. Колегата е прав, вземи си подреди кабелите отзад и се опитай да прибереш навигацията така, че да щракне.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя казваш псоледната - според мен той е с RNS-D а на нея не съм виждал слотове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ето такава е моята навигация но не съм виждал слотве за SD карти  :)

 

Редактирано от Quattro 180HP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната разбирам последната за модела - RNS-E, а тук няма слотове, да.

то е с навигацията последната Navigation plus и се вади и без такива ключета аз съм го вадил няколко пъти :)...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадил си го защото не е сложено както трябва. На тази навигация отзад е много наблъскано с кабели и е голям зор да я пъхнеш до край както трябва и обикновенно хората я оставят полуоткачена. Ела да пробваш на маита дали можеш да я извадиш без ключетата    Впрочем за навигацията ти трябват 4 такива а не 2.

 

99% е сигурно че предишния собственик на твоита кола (както и на моита) е слагал нещо за МП3 и за това е в това състояние. Навигацията винаги върви със ЦД-чейнджър.

Аз като си спомня какъв зор видях да я напъхам мойта, когато я свалихме ........ нямам намерение да я вадя никога повече. Въпреки, че след като я вадихме ми светна Airbag-a .... От къде каза, че си взел ключетата за вадене, че не помня?

 

Иначе, аз съм много доволен от чейнджъра, звука е много изчистен и никога до сега /вече година и половина/ не е прекъснал по дупките. Наблъскал съм 6 бр. диска и ми дреме на ............ шлифера /явно е модерно днес :hilezh: /

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключетата са ми от и-бей, но май вече и в продавалник ги има. На 3-4 изваждане (понеже аз се мъчих да си върна чейнджъра) вече се научих как да оправям кабелите  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...