Jump to content

Глезене на АБК с XENUM WRX 7.5W40


Recommended Posts

Е нали написа, че очаква маслото да подобри студения старт. Въпреки, че му беше разяснено, че колкото и марково да е маслото при студен старт, то няма да е по-топло от което и да е масло, но все пак некви отзиви.

 

Може би очаква да подобри социалния му статус в АКБ

Редактирано от becinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хаххх само така комплексирано никенце ,стискай здраво , тарикат мъж не писка батюв :hilezh:

Та пак да питам , ще благоволиш ли да ни насочиш  какви въпроси очакваш да направят разумна една поначало безумна тема за хвалене , може би въпроси от типа :  Спиш ли с колата си  или откъде и наливаш маслото , как се отваря тубата ,хубаво ли мирише , кефиш ли се като произнасяш  името от етикета   :stupid: .

Ся ко  трудно възприемаш писан текст си е изцяло твой проблем .

Ко искаш го пий не ме грее ,още по-малко ме вълнува закво си харчиш парите .Никъде не пише нещо лошо за маслото в коментарите ,само дето се изказват мнения ,че  с оглед на конкретното приложение в АВК е безмислено ,тва че не те устройват такива мнения си е твой проблем .  Включително предложих някаква информация по въпроса ,щото съм останал с явно погрешното впечатление ,че някой се интересува от маслото .

Пуснал си тема , всеки може да пише в нея мнения докато му е кеф и не си ти човека ,който казва кой какво да пише във форума Ел падроне изгърмян с В4 и масло от пееселеа литъра   :hilezh:  .

Редактирано от 4ring avus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Нямам против да се пише, ма ти се осираш...правиш ли разликата. А а какво слагам и за колко не си ти човека, колко пъти да ти казвам...или просто си си наглец  с малко мозък, дето не се усеща кво пише. С какво спя . вълнува само тези дето карат на онанизъм,,ти от тях ли си...няма нужда да отговаряш. Пак казвам и за последно, всеки има мнение, да пише не е проблем. ТИ СИ ПОСЛЕДНИЯ  от който  ми пука, не за друго ами прозираш от всякъде с дебилски заядливи коментари!!! Нека спрем да занимаваме колегите, има си ЛС ако имаш нещо лично да ми кажеш!

А кой се интересува,ще се види- явно има и такива, колкото да не ти се вярва. Не се кефя на Ксенума...само сънувам стандартите на WV...хахахха...ебаси трагедията си Авусче...

Редактирано от niki76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй де , само дето бълваш обиди срещу всеки несъгласен с теб , да не се съмняваш вече в избора си :hilezh:  или просто си обиден ,че не викаме ксенум акбар  и никенцето е негов пророк . :flehan: Нещо не си добре с четенето ,както стана  въпрос вече , никъде не съм ти правил сметката и както ти казах ко искаш го пий ,там мажи си пъпките ,може и да има повече файда   :hilezh: . За пореден път става ясно ,че не вдяваш  смисъла на някъкъв текст. Няколко човека те питат кви въпроси са позволени кво искаш да се говори ,ти да разкажеш нещо .Ама не , ти твоята си знаеш и продължаваш с обидите само щото всички не викат ура  . Темата ми беше интересна ,колкото да видя що за масло е това ,нещо ново да науча , е научих  .......за АВК става ,много е добре ,щото се събира през капачката за наливане , тва се разбра от  споделеното от теб в темата  .

.Та няма смисъл да ти пиша на лични ,хем че не знам на кой от никовете ти да пиша :nixweiss:  ,другото ,че няма за кво  , технически си очевидно неграмотен , по онанизъм явно си експерт ,но не се интересувам . :hilezh: 

По темата предполагам няма проблем да пиша и да си споделям мнението за маслото ,не за теб ,не си ми интересен и не разкриваш някво особено въобръжение ,дори в нарежданките дето се пробваш  . Между другото отговаряш доста добре на форумното определение за масон . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против да се пише, ма ти се осираш...правиш ли разликата. А а какво слагам и за колко не си ти човека, колко пъти да ти казвам...или просто си си наглец  с малко мозък, дето не се усеща кво пише. С какво спя . вълнува само тези дето карат на онанизъм,,ти от тях ли си...няма нужда да отговаряш. Пак казвам и за последно, всеки има мнение, да пише не е проблем. ТИ СИ ПОСЛЕДНИЯ  от който  ми пука, не за друго ами прозираш от всякъде с дебилски заядливи коментари!!! Нека спрем да занимаваме колегите, има си ЛС ако имаш нещо лично да ми кажеш!

А кой се интересува,ще се види- явно има и такива, колкото да не ти се вярва. Не се кефя на Ксенума...само сънувам стандартите на WV...хахахха...ебаси трагедията си Авусче...

Колега успокой се!  Пусна тая тема, похвали се...... не ти ли стига?   

Няма нищо лошо да си наливаш качествени масла..... няма нужда от хвалби и кино обаче:)    Айде взимай едни нови маратонки и да обсъждаме нещо ново, че тук замириса......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие да не се уговорихте...да си баете все тва, къде ги видяхте.Или не  можете да измислите нещо смислено за дискусия...!!! Ай заебавам ви мухабетите, без мислени сте. Ако взема маратонки първо на тебе ще пиша, сигурно и там се имаш за капацитет....в което се съмнявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наясно сте с простотиите, и явно ви кефят доста. Това се превърна в пълна глупост, сега може и да сте доволни, знае ли се колко теми сте осрали. А иначе вече омръзнахме на всички, така че мерете си пишлетата помежду си, не ме занимавайте повече, и с мазането там ще се оправите някак...хахах!!! Ай със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...