Jump to content

От къде мога да намеря читав датчик за температурата


Goshkata

Recommended Posts

Здравейте, колата е ауди 80 б3 1.8 карбуратор и от доста време оригиналния заводски датчик, който отговаря за показанията на уреда за температурата сдаде багажа. От тогава съм сменил 6-7 датчици и всички показват с около 5-10 градуса повече. Днес взех един с който перката се включва при показание 110 градуса. С предишния се включваше на 101-102. Напоследък много се дразня от неточните показания и искам да знам от къде мога да намеря по читав. В моргите почти нямат такива коли, а навсякъде ми предлагат датчици на марка topran, а именно те показват толкова високи стойности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ти извадя цената. На дали ще е с поръчка. Тези неща ги държат на склад. А за цената, ти до сега с тези 6-7 ментета си си купил поне 2-3 оригинални датчика. Ментаците накрая излизат по-скъпо от оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз купих оригинален от Юнитрейд / забравих новото им име Сакарауто ли бяха / в Овчакупел в София през 2011г за 67лв. 

Редактирано от prodan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък не е проблем в стабилизатора в таблото?

Не, докато беше с заводския беше добре и веднъж пробно бях свалил от друго ауди и пак беше ок, но не беше мой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70-80 лева е оригиналния. Сменяш го сега и забравяш. 


Ти до сега и за по 20 лева на парче да си ги купувал - 7 х 20 лв. = 140 лв.

Няма смисъл от евтини ментаци. 


Здравейте, аз купих оригинален от Юнитрейд / забравих новото им име Сакарауто ли бяха / в Овчакупел в София през 2011г.....

Сега за София отговарят: http://www.porschesofiazapad.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го ял този.Тия датчици по 20-30 лв са абсолютни боклуци.Сменял съм 4 докато нацеля точния и накрая дадох 70 лв и нещата заспаха.От тогава датчик под 50 лв не купувам.

Не е нужно да е от фирмен магазин, просто си вземи БОШ или ВАЛЕО в краен случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...