Jump to content

Покупка Ауди а4 2.0 T. Куатро Б7 2005г.


Recommended Posts

Колеги отказах се от 1.8 турбо (Но ако изпадне 1.8 т. куатро ще си помисля за покупка)  искам да е 2.0т. ако е да е както се вика но има един малък проблем за този модел не мога да си намеря, както и 1.8 т. Обиколих всички "автокъщи" в София не стига че са пълни гробници пък и не искат преглед в порше защо защото са измамници и колите им не струват!!!   предишната ми тема е заключена и намя как отново да ви поискам мнение. 

Та какво мислите за 2.0 т. куатро четох един колега е бил много доволен но искам още малко инфо. Отново Благодаря предварително 

И ако има някой който вкарва коли нека да ми пише (Условие: Преглед в порше от А до Я преди да купя колата) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако става въпрос за Б7 положението не е толкова трагично.При мен харча на масло е в порядъка на около 60-70 грама на 1000 километра,което аз го приемам за нормално.Виж при В8 вече е друга бира.Поне при мен е такъв разхода на масло,при други може и да е по-голям.За В8 колегите да изкажат мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,читави и с преглед в сервиз само отчужбина,но и цената ще е доста отгоре,разгледай в немското мобиле и виж за какви цени става на въпрос,със около 6 до 7000 лв. Са отгоре в сравнение със нашите кошници от автокъщите.Хубаво и евтино няма,те наште автоджамбази си знаят работата.Преди доста време помогах на един търгаш да вкарва коли от Германия и Австрия и Холандия,тогава от Италия ,Швейцария въобще не се вкарваха коли и доста пъти съм го питал когато сме ходили по тези държави,защо не вземеш някоя читава и добра кола,само да я продадеш без да и правиш никакви манипулаций и т.н,а той ми отговаря,няма да и правя паметник в България,защото просто е непродаваема,затова колега джамбазите не вкарват читави коли,защото просто няма кой да ги купува,в чужбина всичко което със удар,смазано ,надрано е много евтино,защото там трудът по смяната на детайлите и пребоядисването е доста скъп и хората ,които са собственици на такива ударени коли преценяват,че е по добре да я продадат така отколкото да дават пари за ремонти,а бизнеса трябва да се върти.За справка мога да вметна,че този мой познат за близо 12 години е продал над 4500 коли а може и дори да са повече.Всичките са все кошници но хората ги купуват и това е,а той грухти от пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с маслото е доста преувеличено според мен, за Б7 поне.

На мен за 8к не ми се е налагало да доливам.

Мотора е доста приятен за каране.

Ако разхода не те притеснява, се зареди с

търпение и чакай да изпадне хубава кола.

Като поддръжка не е нещо фрапантно, ако попаднеш на читава кола естествено..

Колегата sayer по-горе си продаваше колата, не го познавам, но колата изглеждаше слънце.

Мисля си че е най-добре от Ч.Л. и то от форума..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

А мотора с ремък ли е или верига ???


Това с маслото е доста преувеличено според мен, за Б7 поне.

На мен за 8к не ми се е налагало да доливам.

Мотора е доста приятен за каране.

Ако разхода не те притеснява, се зареди с
търпение и чакай да изпадне хубава кола.

Като поддръжка не е нещо фрапантно, ако попаднеш на читава кола естествено..

Колегата sayer по-горе си продаваше колата, не го познавам, но колата изглеждаше слънце.

Мисля си че е най-добре от Ч.Л. и то от форума..

Постоянно гледам дали някой си продава аудито тук във форума но няма. А до търпението вече почва да ми се изчерпва станаха 5 месеца и не мога да си намеря ауди но като се замисля ще чакам още както се казва хубавите неща стават бавно  :)


Пич,читави и с преглед в сервиз само отчужбина,но и цената ще е доста отгоре,разгледай в немското мобиле и виж за какви цени става на въпрос,със около 6 до 7000 лв. Са отгоре в сравнение със нашите кошници от автокъщите.Хубаво и евтино няма,те наште автоджамбази си знаят работата.Преди доста време помогах на един търгаш да вкарва коли от Германия и Австрия и Холандия,тогава от Италия ,Швейцария въобще не се вкарваха коли и доста пъти съм го питал когато сме ходили по тези държави,защо не вземеш някоя читава и добра кола,само да я продадеш без да и правиш никакви манипулаций и т.н,а той ми отговаря,няма да и правя паметник в България,защото просто е непродаваема,затова колега джамбазите не вкарват читави коли,защото просто няма кой да ги купува,в чужбина всичко което със удар,смазано ,надрано е много евтино,защото там трудът по смяната на детайлите и пребоядисването е доста скъп и хората ,които са собственици на такива ударени коли преценяват,че е по добре да я продадат така отколкото да дават пари за ремонти,а бизнеса трябва да се върти.За справка мога да вметна,че този мой познат за близо 12 години е продал над 4500 коли а може и дори да са повече.Всичките са все кошници но хората ги купуват и това е,а той грухти от пари.

Предпочитам да дам повечко пари и да карам читава кола (евтиното винаги излиза по-скъпо) 

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тази е пребоядисвана демек май е удрана тека четох  

www.mobile.bg/11419102501723008

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса да намериш кола без удар или дори с оригинална боя и без боядисвани/сменяни детайли клони към 0.

Нищо не пречи да звъннеш и да отидеш да я видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че е боядисвана, не значи, че е удряна. Има една 1.8Т куатро в ХЕЕД91, за която имам информация, че е хубава, може да погледнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз примерно на моята не съм забелязал боядисани детайли...но скоро съм замислил ени добавки за бронята и ще мине през бояджия

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе.. Вечно няма да е :-D

Ще ми се да се фърла на а5 ма тия 4 вратите деа много цена държат..

От месец наблюдавам ,завъртя ми се шайбата пак :D

Дано не ме изрита женатъ на терасата или в колата

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ме разбра защо го написах. :)

По темата: колега, тази така оплюваната черна Б7-ца изглежда много добре и човека е бил достатъчно честен, за да напише, че е пребоядисвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ме разбра защо го написах. :)

По темата: колега, тази така оплюваната черна Б7-ца изглежда много добре и човека е бил достатъчно честен, за да напише, че е пребоядисвана.

сега в събота ще отида да я погледна ако някой не я е купил  но малко ми е съмнително :) 

Това, че е боядисвана, не значи, че е удряна. Има една 1.8Т куатро в ХЕЕД91, за която имам информация, че е хубава, може да погледнеш

Дай някакъв линк :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ако има някой  още предложения моля нека  да ми пише или да пише в темата  (Ауди а4 2.0 Турбо Куатро Седан 2005г. това търся) 

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз по коледа си взех 2,0 tfsi Quattro автомат.Автомата е много голям компромис от моя страна между другото,но ръчка чаках пет месеца ама....Че за колата- безкрайно съм доволен,взех я малко с предубееждение но наистина съм доволен.Обслужихня във фирмен сервиз заради гаранцията.Цената беше малко дебела но аз така реших тогава.Не съжалявам.За разход - от Бургс съм и тук под десет и половина не съм яысвалял-то даже това е трудно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги стана ми ясно че от Бг. Няма да си намеря кола. Гледах в мобиле.де и Аутоскот.де  има доста добри колички от частници та ако мога да помоля някой ако ходи и се занимава със коли от Германия моля нека да ми пише ( Айде че не се издража без Ауди Помощ хахах) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11427910182387181&slink=9m67l5

 

за тази скоро имаше тема, доста добре изглежда, и цената и продължава да пада.....дали все още никой не я е гледал?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...