Jump to content

Audi 2.0 16V vs Audi A6 2,5TDI 150кс


Recommended Posts

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бате нидьей лъга хората, ши доди някой с развървяло се ACE ке ме засрами и ши станим за смях. :):)

Мани те по едно време идваха и NM-и да те бият ма се отказаха, то не беха Сивици с по 125 коня,ма се мързеливи за нищо не ставаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам,да не стане че ти си се фъргал,казах и в предишния пост за справка KYPO :2gunsfiring_v1:

Абе, ще ме извиняваш, но явно причината, че съм нов тука е виновна за това, че "за справка KYPO" - нищо не ми говори! А и за мен няма значение. Аз казвам само, че сама по себе си кола, която прави от 0-100 за 8.4сек, може да се нарече всякак, но не и бавна, спъната и т.н. Не знам по колко още начина трябва да го кажа за да ми разберете мисълта. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани те по едно време идваха и NM-и да те бият ма се отказаха

Какво разбираш ти от автомобили лапе най-вероятно не си виждал NM на живо ма говориш :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги бъдете сигурни че дизелака ще бие вентила,карам същия вентил и съм карал и дизеловия вариянт дизела направо скуби. не ми се иска да е така ама какво да се прави. :2gunsfiring_v1::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по този повод и аз мога да се изкажа тогава. Един приятел има А6 2.5ТДИ с РЪЧНИ СКОРОСТ и веднаж на бъзик се дръпнахме ма то стана така че не се дърпахма ами той се опитваше да ме гони , но опита му беше мнооого неуспешен и смея да кажа че аз спрях някъде на 180-190км и реших че няма смислъл да го мъча повече. Та по този повод вие може да гадаете колкото искате и да си мислите там до 100 как вървяли пък след 100 как вървяли, но аз знам че изчезна някъде назад в огледалото!!!

Аре гадайте си колкото искате не ми пречите!!! Нали пък сте все разбирачи :2gunsfiring_v1::D:bia: !!!!!!!

P.S. Сега понеже очаквам веднага да почнете с "ма той кой знае колко е бил сдухан тоя дизел и как този сигурно не може да кара" и в отговор да не се хабите напразно ще ви кажа, че колата му е в пперфектно състояние (може би в много по добро от на всичките тия дет ще се изкажат сега) и е шофюр от доста по дълго време от мен (това му е аработата)!!! Аре говоре сега колкото си щете гадатели мои :bia::bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш ти от автомобили лапе най-вероятно не си виждал NM на живо ма говориш :2gunsfiring_v1:

Е виждал съм тамъм 2 NM-а твоя и един бел..... ама него нема го коментирам,че той е трагедия :bia: та от там си вадим изводи колко са вървежни колите ви :bia::gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А па ако си мислиш че "е те това е бегачка"(----> Колата от подписа ти) жестоко се лъжеш,тези коли са бързи колкото един атмосферен петак,даже и по бавни от някой такива--->за справки KYPO

Aз съм много против, че тази атмосферка ще бие турбинираната!!!! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм много против, че тази атмосферка ще бие турбинираната!!!! :bia:

Е ти мое си против,аз с очите съм си виждал 4-ма как ги утепва та...... коментара излишен :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виждал съм тамъм 2 NM-а твоя и един бел..... ама него нема го коментирам,че той е трагедия та от там си вадим изводи колко са вървежни колите ви

Онова бялото само се води NM :2gunsfiring_v1: Пак те попитах виждал ли си истински не да пише 20 отзад

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова бялото само се води NM :bia: Пак те попитах виждал ли си истински не да пише 20 отзад

Казах ти ДА ТВОЕТО :2gunsfiring_v1: Доволен ли си?

П.С а за онова :D незнам само така ли се води,ма върви като Б4-ADA мотор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TDI си е TDI,не искам да е така ама това е голата истина. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TDI си е TDI,не искам да е така ама това е голата истина. :2gunsfiring_v1:

Не го вярвах, докато не се качих. Поръчкова, волан от RS, с турбина от s6, чип тунинг,189 ili187 к.с.(не съм сигурен колко точно беше). Абе направена да бяга. Не знам ама като я стъпя...вестибуларния ми апарат не може да насмогне. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчкова, волан от RS, с турбина от s6, чип тунинг,189 ili187 к.с.(не съм сигурен колко точно беше). Абе направена да бяга.

Чисто информативно, какъв и е разхода на ръчка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще го повторя, неприятно ми е, но е факт дизела ще изкърти бензинката, колко пъти съм се бегал с такива толкова пъти са ме убивали. Този дизел върви много, стига гледали каталожни данни, фактите са други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще го повторя, неприятно ми е, но е факт дизела ще изкърти бензинката, колко пъти съм се бегал с такива толкова пъти са ме убивали. Този дизел върви много, стига гледали каталожни данни, фактите са други.

Ако това А6 си е с заводските данни, малко трудно да бие!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто информативно, какъв и е разхода на ръчка?

Продължително време не съм я карал на ръчка, но досега повече от 7 литра V-Power, чисто извънградско не ми е изгорила. Мисля, че един път по Хърватската магистрала я засякох 7.5 , но карах със 180. 6 скорост сваля доста разхода. Чисто градско-10,8. Засичам по метода пълня догоре, карам 500 км, пълня пак догоре и смятам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти па си знаеш твойто си B)

Естествено!

Обедиме, че не е така!

Аз съм виждал В4 16 клапана как го оставя, та тазили......В3-ка няма да успее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено!

Обедиме, че не е така!

Аз съм виждал В4 16 клапана как го оставя, та тазили......В3-ка няма да успее!

Бе бате незнам ти кво си гледал,ма ти казвам че NG бие секви 16 клапанови авудита, и че тея дизели го убиват,па ти още ми разправяй как ACE B) ше бие тая 2.5-ца B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе бате незнам ти кво си гледал,ма ти казвам че NG бие секви 16 клапанови авудита, и че тея дизели го убиват,па ти още ми разправяй как ACE B) ше бие тая 2.5-ца B)

Всеки си има мнение.......по въпроса! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение.......по въпроса! B)

Така е спор няма B)

П.С малко инфо

Аudi 2.0 16V ACE

Объем двигателя 1984 см3

Мощность 137 л.с.

При оборотах 5800

Крутящий момент 181/4500 н*м

Снаряженная масса автомобиля 1270 кг

Audi A6 2.5 TDI

Объем двигателя 2461 см3

Мощность 140 л.с.

При оборотах 4000

Крутящий момент 290/1900 н*м

Снаряженная масса автомобиля 1510 кг

Се си мисля че тея 300 кила разлика в теглото ше бъдат наваксани от въртящия момент,недай си боже дизела да е квадро,СБОГОМ любима B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са параметрите на С4 а не на С5 а6-ца, тя е 150 магарета и 310 нютони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са параметрите на С4 а не на С5 а6-ца, тя е 150 магарета и 310 нютони

Прав си моя грешка B) вследствие недоглеждане B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...