Jump to content

Recommended Posts

Колеги, 

 

Някой от Плевен има ли информация за тази кола и като цяло може ли странично мнение, тъй като съм на 90% да я взема? 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11434717588773553&slink=a3n62u

Редактирано от david90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да е реална 2007 година-S-line plus пакет е/вътрe и вън,окачване и т.н./с белите мигачи.

Другото-седан такъв няма на пазара за момента,с такава окомплектовка за А4/В7/.

 

Това МПС преди беше софийско/може и да бъркам/,сега е в Плевен,май село Буковлък/може и да бъркам/.

 

Мотора е ASB/232 коня/.най-добре е да се закара на диагностика/в Плевен нали има ФВ дилър/ и тогава решаваш и взимаш.

Километрите не ги гледай.

 

п.с.-Не съм от Плевен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма на кой да го закараш в Плевен да ти каже истината ако собственика е тамошен. Освен представителството има и един частник - Дарин мисля че се казваше, разбира, ама е много овълчал, пързаля професионално  :hilezh:  Мисълта ми е  - ако ти хареса - скачай, но няма смисъл да се разкарваш да я проверяват по разни сервизи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите, в събота ще я гледа един познат и впоследствие ще се разходя и аз да видим какво и що на място. На мен ми изглежда доста добре и с малко висока цена, но ще го мислим на живо с човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо колега. Какво й имаше на колицата ?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви опиша да придобиете представа. Първо колата е в едно село до Плевен, като пътя до там е версия на рали Дакар, а той беше сложил 19", не си представям как се кара. Колата не беше виждала автомивка сигурно от две седмици, отварям отвътре ме лъхва миризма на застояло... прах, половината волан обелен, на шофьорската седалка пробито, колкото 10 стотинки... Продължавам с огледа отвън - задната гума с разрез почти 10 см, отлепя се една част от гумата... Паля да направя едно кръгче - добре работеше, ама светна Check-а, задни накладки за смяна... карам и се чува някакво стържене, вика аа това са накладките - аз спирачка не съм пипал... И накрая няма коментар на цената... поне се разходих из Северозапада. :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...