Jump to content

Audi 2.0 16V vs BMW 320D Compact 150кс


Recommended Posts

Тази вечер в една невероятна мъгла ходих на Бояна да се дръпна с един приятел с въпросното бмв че нещо мн беше взел да се перчи...Резултатът 3:0 за мен... B):flehan:B) .... първоначално си мислех че тоя 150коня дизел ше ме отнесе... и със задно предавне.... но никъв шанс... бих го сравнително лесно за тези данни на двигателя му... момчето чак се депресира малко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми браво колега поздрави за победата B)

едни ходят да пият други се вълнуват на кои колата върви повече :flehan:

всеки с проблемите си B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня - вчера един Голф3 с 1.6 моторче (101к.с.) ме "скъса" , но това хич не може да ме депресира, камоли да правя безумия по колата си :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня - вчера един Голф3 с 1.6 моторче (101к.с.) ме "скъса" , но това хич не може да ме депресира, камоли да правя безумия по колата си :flehan:

Еми. колега, земи следващия път се пусни с Уно Турбо, например или някоя друга четириколка! Всеки знае правилото, че ако не искаш, някоя смешна кола да ти скъса трътката, се дърпай само с коли в класа си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня - вчера един Голф3 с 1.6 моторче (101к.с.) ме "скъса" , но това хич не може да ме депресира, камоли да правя безумия по колата си :flehan:

Ето значи на Робин Худ колко му вървял Рабита :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на пича с БМВто, че има сериозен проблем и да ходи на доктори. Дебитомери, вакууми, ала-бала.... Ако не вярва(ш) само ми се обади да ти покажа задните ми стопове на моето 115 коня комби, не спортно купе :)

Ако искаш само за спорта можем да се видим на Бояна и да се депресираме няколко поредни пъти :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не вярва(ш) само ми се обади да ти покажа задните ми стопове на моето 115 коня комби, не спортно купе :bia:

Въх замириса на сажди :) може ли и аз да се включа в "ластика" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх замириса на сажди :tomato: може ли и аз да се включа в "ластика" :stumm:

Ти недей да се включваш у "ластикът" че вървящото ккомби на ВИЦИ,ше бъде утрепано и требе да го мислиме да се чипосва,да му слага по голема турбина,да го реже да го прави двуврато комби,абе с две думи,ше се види у чудо :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи приемам прдизвикателството само при условие че нема да се палима да залагаме пари и тн щото аз го правя за удоволствието и тръпката преди всичко... ако ше има изказвания от сорта на :ще ти скъсам гъза дай да сложим некои лев..." кажи да не се хващам въобще... иначе съм навит и ше дойде и колегата KYRO... и ще си направим шоуто. Има един проблем обаче... в момента съм в провинцията и ще бъда в сф чак след нова година... тогава можем да направим мероприятието!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи приемам прдизвикателството само при условие че нема да се палима да залагаме пари и тн щото аз го правя за удоволствието и тръпката преди всичко... ако ше има изказвания от сорта на :ще ти скъсам гъза дай да сложим некои лев..." кажи да не се хващам въобще... иначе съм навит и ше дойде и колегата KYRO... и ще си направим шоуто. Има един проблем обаче... в момента съм в провинцията и ще бъда в сф чак след нова година... тогава можем да направим мероприятието!!!

Тука мое си спокоен Вици не е такъв човек да слага пари :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да събираме агитка. За Аудито обаче, кви са тия борчета, елхички... :bia: Пък ако Анди случайно бие, ще го глобим някоя бира и тва е. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во. Предложението ми беше напълно приятелско и такова си остава. Отиваме, заставаме няколко пъти на старта, виждаме кой е по-добър и след това евентуално довършваме дебата на по бира в най-близкото възможно

2ро. Винаги съм знаел колко ми върви колата и никога не съм се мятал на високо. Ако KYPO не се сеща бях казал още на времето, че приемам предизвикателства до определени коне и кубатура. Неговата каляска не влиза в тази класация :bia: Още повече съм карал такава и знам точно за какво става въпрос. Та, на него и на Рулз-а мога само по пакетче семки да предложа :)

3то. Не е като да не съм падал и не е като моето борче, елха или както там го наричате, да е най-бързото. За сметка на това пък много хора нямат все още представа какво точно са 285Нм при 1900 оборота и за това гледат странно как изостават. Та, не намесвайте варианта за това как опявам орталъка, че съм паднал. Ще го преживея, споко :bia:

Аз съм готов. Винаги готов! :bia: Когато имаш възможността и желанието пиши тук, че и другите да знаят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па семки, семки се е нещо, кой ти ги дава. :bia:

Е па да кат неще старт да ти обади поне семки ше люпиме на аванта :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема грижи ше си направим пофтата... след нова година ще пиша... само преглеждай темата от време на време че да не се разминем без да искаме...

Само да няма мн сняг... могат да дойдат и други колеги и да организираме по-голямо събитие нещо... да се съберат повечко запалени фенове...па може и някой турбо другар да дойде да му се повъзхищавамя малко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, в моя клас няма претенденти :rolleyes: Искам да спомена, че аз на по-добре вървяща кола, за конете си, от тази на Уизи не съм се возил.

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, в моя клас няма претенденти :rolleyes: Искам да спомена, че аз на по-добре вървяща кола, за конете си, от тази на Визи не съм се возил.

не си се возил при мен :hilezh:<_<:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3то. Не е като да не съм падал и не е като моето борче, елха или както там го наричате, да е най-бързото. За сметка на това пък много хора нямат все още представа какво точно са 285Нм при 1900 оборота и за това гледат странно как изостават. Та, не намесвайте варианта за това как опявам орталъка, че съм паднал. Ще го преживея, споко :hilezh:

Виждам, че си приел поста ми прекалено сериозно, за което се извинявам. Идеята ми беше да внеса малко малоумен фън в темата, а не да се заяждам с теб. <_< Наясно съм, че PD не е за подценяване. :hilezh:

:rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...