Jump to content

Митични устройства за икономия на гориво


Recommended Posts

Магнити, Торнадо, Атомизатори, Йонизатори и Водни инжектори.

Всякаква боза която не върши работа. Направена да се купува. От 20$ до 400$.

ТУК.

Ти Другарю купи ли си магнитче? :flehan:

-------------

Тази вечер "раздавам" и конски сили. Някой иска ли 2 коня безплатно?

Ето как:

- Карайте при 10 градуса по-студен въздух.

- Карайте при 25 милибара по-високо атмосферно налягане (слезте с около 200 метра надморска височина).

- Източете 20 литра гориво.

Всяка от тези стъпки дава 2 коня повече (или 2% повишаване на мощността при 100 Коня). Всичките заедно 6 коня.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бих се занимавал с подобни истории, досега единственото, което съм си слагал по колата от тоз род са добавки за почистване на дюзи и за втечняване на парафина B)

Иначе горещо ми препоръчаха универсален модификатор, това, дето се сипва в маслото... знам ли, повече имам доверие на Castrol, отколкото на руснаците...:flehan:

Жоро, тез 2 коня могат да се постигнат само със сини пръскалки...B) Да не говорим ако има и пернишка регистрация....;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че на универсалния модификатор са се появили много ментета с неясно съдържание....

SX6000 май беше е аналог на въпросната добавка- виж за нея какво пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя глупостта по хората ходи...Сещам се как дойде модата на висящите Це Де-та на огледалото за обратно виждане. Ако имаш такъв, полицейските радарите не те хващали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледал съм по дискавъри едно предаване преди време, където изпробваха няколко от тези пустИняци, и при едно или две имаше ефект до 2% най-много , но идеята беше че общо взето са пари на вятъра...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако някой иска повече коне да не си човърка мотора и после да съжалява ами направо да си вземе кола със спортен мотор!!! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях магнитните наколенки на доктор Ливайн.... като ги завиеш около макферсоните и караш 100К/Км без да пипаш окачването :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ми звучи като WS teleshop- купете този вълшевен уред и бензинът в резервоарът вместо да намалява ще се увеличава, независимо колко км минавате на ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно WS-a се опитаха да продават едни такива магнитчета преди 2 години :hilezh: Явно с тях не се получи и ги преработиха на наколенки :rolleyes:

Имам някакви спомени че Кобрети си беше купил такава джвъчка. Така че може да каже от опит дали става <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...