Jump to content

Чип Тунинг на 1,8 Т АGU Aмотор


Recommended Posts

поради многото въпроси на лични и тел реших да постна последната замерена кола чипвана при нас . Пускам и 3те графики , едната мисля , че е на газ . Става дума за стандартен чип тунинг (1,2бар пик и 0,9 холд бууст) , мотора е АGU , 1999та , колата няма никакъв друг тунинг , дори е с катализатор все още.

Целта на поста е да коментираме графиките и да се види мощността и момента в различните обороти , което интересуваше доста хора

енджой :tomato:

ПС - извинявам се за разположението на образите , просто нямам с какво да ги обработя в момента .Ако на някой му се занимава да ги оправи ще го черпя :bia::stumm:

post-2427-1166536797_thumb.jpg

post-2427-1166536816_thumb.jpg

post-2427-1166536834_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 забележка, показанията са на колелата (Wheel Horse Power) , реалната мощност е +8-10% върху тези стойности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ако може и на някои 2.5 V6 да пуснеш ще съм много благодарен :dance:

преди 2 месеца мериха една А6 2,5 ТДИ 180кс серийно. Човека твърдеше , че "нямало ефект" и чак когато на диното показа 204кс се успокои и си призна , че все пак колата вървяла по-добре )))) Понякога има доста трудни клиенти :bia: Ще я потърся тази графика и ще я публикувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък на 2.0 тди ако имаш ще бъде супер...че и аз искам да слагам чипче

ОК, но от направените досега такива мотори (повечето Октавии и Тоурани) никой не е изявил желание за Дино тест :hilezh: Ако все пак излезне нещо ще ги пусна в тази тема за да не стават много подобните теми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

ОК, но от направените досега такива мотори (повечето Октавии и Тоурани) никой не е изявил желание за Дино тест :( Ако все пак излезне нещо ще ги пусна в тази тема за да не стават много подобните теми

А случайно да имаш на А3 1.8ТQ??? Ако имаш може ли да я шуснеш??? Благодаря предварително :respekt:

А случайно да имаш на А3 1.8ТQ??? Ако имаш може ли да я шуснеш??? Благодаря предварително :dance:

Ако има разлика разбира се като е QUATTRO защото нме съм много нати с тея работи :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На Quattro нямам графики , но утре ще постна (ако имам време) резултата от последното АГУ което правихме - Шкода Октавия 1,8Т . Резултата е 210кс и 360Нм ..... Освен софтуер има и 6 литров интеркулер , спортен панелен филтър и блоу оф (не че има значение)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...