Jump to content

спешно странен боботещ звук audi a6 2,5tdi v6


Kanazirski

Recommended Posts

Има известни тънкости, но не е космическа совалка :D с подходящите инструменти и малко литература всеки технически грамотен човек може да се справи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Каде да идеш в сервиз? За мойто обиколих 5-6 сервиза и майстори да проверят нивото на масло в скоростите. Отговора навсякаде беше ( то не се проверява, само се сменя с машина. "Мой познат го смени в София") това са места кадето се занимават с Audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така сега всичко е зацепено по белези подложки клинове помпи .................... само валовете един за друг не съм отварял днес ...............и да не повярваш запали............. по късно ще я загрея и ще я закача за ваг-а  да видим какво е станало 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам една питанка.

Струва ми се, че моя душко стана по шумничък... незнам дали е от по- ниските температури или има някакъв проблем. Най се страхувам да нее изпадндл някой герой въпреки че всичко е ново ( кобилици повдигачи тарелки )Закачих я на ВАГ Ком вдичко е в границите. Прави ми впечатление че подгрева се включва за кратко време, свещите и са нови. Като откача буксата на термо датчика греят по- дълго мисля да го сменя тоя датчик.

Ще съм благодарен на всички споделили инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето загряла как е центровката

ако пали, не пуши черно и върви добре- не я пипай.

Иначе може да се даде още 1 до 3 градуса аванс. Но е много тегава работа. Аз лично 4 пъти местих докато го уцеля. Най-ми хареса на Нула градуса. Малко повече крека и може би по лесно се форсира.

Колеги имам една питанка.

Струва ми се, че моя душко стана по шумничък... незнам дали е от по- ниските температури или има някакъв проблем. Най се страхувам да нее изпадндл някой герой въпреки че всичко е ново ( кобилици повдигачи тарелки )Закачих я на ВАГ Ком вдичко е в границите. Прави ми впечатление че подгрева се включва за кратко време, свещите и са нови. Като откача буксата на термо датчика греят по- дълго мисля да го сменя тоя датчик.

Ще съм благодарен на всички споделили инфо.

Нормално е, на -15е още по зле.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето загряла  как е центровката 

 

Бетон си! Не я пипай повече според мен. Идеалната "среда" е 2*ATDC, но по официални данни я дават между 0 и 4 така че си напълно в границите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуши и запали от 1.3 завъртане докато битна ключа и запали но на ниски обототи на 800 и после веднага ги вдигна но претрисаше малко и поале изчисти.... мисля че може да е от повдигачите докато ги напълни с масло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само когато запаля сутрин за 10 секунди и изчиства утре ще направя клип

и така днес стругаря и фрезиста ми направиха това струва ми 20 лева на комплект някои ако иска има 2 комплекта по 20 лева броя

Цитиране на предходно мнение!

post-55893-0-32622500-1450390742_thumb.j

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре пак бутане на помпата пак малко по трудно запали на -5 гр.      но и тресе малко като че ли някои цилиндър не работи няколко секунди 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е цвета на пушека, и смърди ли на сурова нафта. Щото накрая да не се окаже дюзи или компресия. Пробвай , но с по голям аванс от 0градуса става по-лошо. Твоят е такъв, че не трябва да пуши или на топло малко черно. Това са коли на по 300 000км и е нормално да припушват на палене. Ако искаш да не пуши трябва много да се влага... А ако пали и работи меко, върви си нормално... не знам дали не очакваш да е като бензинка и да се(ни) филмираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...