Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Акомулатора е за старт стоп системите просто не е на VAG това ме притеснява иначе е нав на 6 месеца е и одговаря на всички изисквания 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С помощта на колегата N1995, успях да ъпдейтна фърмуер, карти, активация. Всичко показва коректно като версий и т.н.

Проблема е, че като задам маршрут на навигация и казва същия се изчислява и така стои и не го зарежда на картата?Някой има ли идея какво е станало?

20180728_124041.jpg

 

Направих и force restart не се оправя!

Редактирано от didkoband
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес понеже търсих ръководство за автомобила, че ми трябваше един предпазител да видя къде е, свалих страниците с предпазителите и ел.крушките във фара!

 

Ето pdf-a в MEGA- Предпазители и ел.крушки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои да е сменял подгряващи свещи на 4G сега бях на диагностика , че преди седмица ми светкаха лампите за въздушното окачване фаровете и др. та отидох в ауди да видим от какво е и ми искара 1 подгряваща свещ , ще я сменя не е проблем ,но се питам какво общо има тя с въздушното окачване :nixweiss:.А тук нямат и представа за профилактика на въздушното окачване както ми писаха  по назад ,че правели такова в България. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема пак да си вдигна сайта за ретрофитите :D Влизам днес за KESSY, сензор за багажника и homelink ако остане време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених тройните пръскачки със спрей, много по-добре е, доволен съм :)

 

https://a6retrofits.com/audi-a6-4g-c7-windshield-spray-jets-replacement/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да ги сменям, за А5 мисля, че няма фабрично и намирам няколко варианта, едните от 4G, другите от 4H.

Тези твоите ги дава, че има по-нови ревизии, нови ли ги купува?

Имаш ли идея дали ще пснат на А5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша в блога задълже :)

 

On 8/2/2018 at 0:53 PM, fifipaldi said:

И аз мисля да ги сменям, за А5 мисля, че няма фабрично и намирам няколко варианта, едните от 4G, другите от 4H.

Тези твоите ги дава, че има по-нови ревизии, нови ли ги купува?

Имаш ли идея дали ще пснат на А5?

 

Все тая, еднакви са, и по голф номера може да вземеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах да ъпдейтвам колата преди малко, но ми излиза само "The medium is currently unavailable". 
С 32GB SDCard го правя ъпдейта. Форматирана е на FAT32 и файловете са качени директно на картата, като пробвах и да ги кача в папка "K0942_Q3-A6-A7-A8". 

Сегашна версия:

dwDnpao.jpg

Грешка:

 

qKcFKZk.jpg

За секунди показва опцията за ъпдейт  "New version: / Start update / Cancel" и после минава към грешката, като докато минава през страницата за ъпдейт не показва новата версия версията.
Някакви идеи :nixweiss:


Edit: До ъпдейт-а стигам през Setup MMI меню-то. Hold на "back + car" бутоните нищо не прави при мен.

Редактирано от deviant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/2/2018 at 0:26 PM, N1995 said:

Смених тройните пръскачки със спрей, много по-добре е, доволен съм :)

 

https://a6retrofits.com/audi-a6-4g-c7-windshield-spray-jets-replacement/

Карайки с по-висока скорост не губиш ли видимост при този начин на разпръскване на водата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, за тези от вас, които искат да ретрофитват нещо малко по-така. Central Convenience модулите преди в 4F бяха 10тина вида, като лесно си купуваш такъв, който поддържа всичко втора ръка и се забавляваш. При 4G вече нещата са съвсем различни - колата излиза с модул, ограничен точно до модела, който си купил с екстрите, които си купил. Хубавата новина е, че като си купиш такъв от Порше нов ти идва с поддръжка на всички екстри. Лошата е цената :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов Central Convenience модул, който поддържа всички екстри за модела - 672лв без отстъпката. Имаха един наличен ама вече нямат :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е проблем, проблема е, че трябва да се махне CP-то, след което да се параметризира модула, а по принцип го правят това по рамата. Има некъв руски софтуер тъп дето иска 90 евро за да пусне кеси отключването в модула, ама се надявам в Порше да ми го направят това, защото ще е леко тъпо. Като цяло много са затегнали нещата откъм ретрофитване на неща :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...