Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Правилно допуснал съм грешка при изписването 4G0941034C

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тоя номер не го намирам, може би @Raino или някой с по-истинска етка може да помогне. Вероятно е няква ревизия, единия ляв, другия десен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата трябва да са десни този който не намираш е от моята кола,искам да рабера разликата...благодаря все пак!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря@N1995 ,значи в крайна сметка ще има разлика ,предполагам в лупите,рефлекторите..!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги търкалям на А5 + 20мм фланци и седят идеално.

Стоковите джанти за 4G, дори и роторките са супер сплескани спрямо тези за А5, сантиметър и нещо в ЕТ-то оказва голяма разлика във вида на джантата и стойката на колата.

Според мен ще седят супер, но най-добре пробвай, че всеки си има индивидуален вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи да са по-навън с широка гума. Поръчвам ги за лятото. Едни нови 18ки гуми ще продам ама какво да се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой тип джанта става дума?

Ако е за ротор съм 100% сигурен, че ще седят много добре, там самите лъчи са "по-изпъкнали" при ЕТ33, роторики с ЕТ45  ми изглеждат супер зле лично на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги виждал на живо още, оставих ги при него направо преди 2-3 седмици, но изглежда доста свестен, а и често прави подобни джанти.

Мисля, че няма да има никакви проблеми :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, като сложих S-Line бронята ми тръгна отварянето на багажника с крак :D явно антените отдолу сме ги сложили някакви милиметри завъртени или не знам какво, но както си говорихме "ей само тая тъпотия не иска да тръгне" и ритнах отдолу и се отвори багажника хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, 4trogram написа:

Аз вчера сложих фланци  20мм  при ЕТ 38 , мисля че добре стана . 

Идеално е станало.

Бодни й една RS7 решетка на тази колица :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

44 minutes ago, fifipaldi said:

Идеално е станало.

Бодни й една RS7 решетка на тази колица :).

 

Тайландски пластмаси не слагам , тази си е супер . Гледах наскоро една правена , много изкуствено стоят тези реплики. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, N1995 написа:

Така си е супер, тая RS решетка ще седи на свинче звънче...

До колкото виждам няма нищо друго хромирано по колата, така седи малко като на свинче звънче.

@4trogram ама веднага ти идва на ум, че говоря за китаец, браво ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 G Заводски Офсета е около 43-45 което Изглежда Супер Навътре и Зле.Джанти с ЕТ 35-33 Дори по нисък Ще изглежда Супер Може и по Нисък но няма смисъл.При А5 А7 нещата са съвсем Различни Там Завоски Офсета е Нисък Защото Калниците са Широки и Дори Ниския Заводски Офсет Колата поема и Фланци да Изглежда ОК.Оригинални Джанти Обаче от 4 G на А5 А7 Никога защото влизат много навътре и става супер зле.Обратното е Ок.Казвам го от Опит Вносител съм на Джанти от 2003 год .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...