Jump to content

Не работят задните две стъкла


150hp

Recommended Posts

Здравейте. Проблемът е че и двете задни стъкла не реагират при натискане на техните копчета на задните врати. Ако обаче аз натисна бутона на моята шофьорска врата, оттам си действат и двете - свалят се и се вдигат безпроблемно, което ме навежда на мисълта че щом могат да се управляват от бутоните на шофьорската врата, значи проблемът не е маханичен и не е свързан с машинки и развалени механизми. Къде да го търся и как да го реша? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е от бутона, който забранява отварянето на задните стъкла - ако имаш такъв разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен точно този бутон не иска да ги пусне. Ако го държа натиснат постоянно тогава работят и бутоните на задните врати

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето беше така и просто си взех от морга втора употреба и си реших проблема..търсете от фейслифт..там по-рядко са строшени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ако не го ползваш просто го закрепи да е натиснат надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се прецака контричката на бутона за блокиране на задните джамове и сега ако някой иска да отвор,и трябва да дръжа бутона натиснат.... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи една черна тънка лента от пластмаса между бутона и леглото му и го натисни. Така ще остане блокиран в долно положение докато решиш да го смениш, а и ще ти работят стъклата и от задните бутони :).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...