Jump to content

KODI......


Recommended Posts

Всеки който има какво да коментира да го прави. На какво го ползвате, кои са ви любимите аддони, съвети за конфигурация....абе всичко каквото мислите за платформата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз го ползвам от доста време, имам го на андройд box, на лаптоп-а и на телефона. И от трите мога и го гледам на двата телевизора в къщи.

Доволно, нямам оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да стриймвам от макбукпро на плазма панасоник. Не знам дали се води смарт телевизора, но мога да гледам директно на него ютуб и други канали по уайфи от рутера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да стриймвам от макбукпро на плазма панасоник. Не знам дали се води смарт телевизора, но мога да гледам директно на него ютуб и други канали по уайфи от рутера.

Не знам дали можеш директно.

Единият начин е Plex и Apple TV.

 

Иначе аз от днес съм на нетфликс.

Това Коди не ми беше известно до днес.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс с апле тв 3 дали ще стане? 4-та не ме радва, че няма оптичен изход за 5+1 звук. До сега гледам филми с това http://www.trustedreviews.com/Western-Digital-WD-TV-Mini-Media-Player-review, но ми писна да разнасям външно ХДД от лаптопа до мултимедиата и мисля да го разкарам.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любими аддони?

Phoenix гледам 90% от случайте.

Все още търся, къде мога да гледам MotoGP и Световния супербайк шампионат. Знам че ги дават и по Булсатком, обаче този младеж дето ги коментира от няколко години, няма и на идея какво говори и става повече като пародия цялото състезание. Гледам ги на изключен звук, щото глупости не ми се слушат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5.1 не може ли да се върже към ТВто? (бос съм в тая сфера, но така си представях, че ще стане)

 

Иначе аз съм доста доволен от АТВ4.

А плексът е доста блага екстра. Гледам че хората имат драми някакви с него и АТВ3, ама мисля, че може - ходи чети внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука го връзвам към усилвател с 5+1 тонколони и видеото по ХДМИ към тв-то,  WD-то го прави това. Ако намеря начин да плейвам по уайфи, ще го разкарам.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте малко акъл че нещо не мога да го подкарам стрийма през xbmc и appletv 2, джейлнах го навсякъде съм дал пермишъни но нещо не се получава. На старото ми appletv стана без грам ядове.

Приемам и други предложения за стрийм м/у макбук и тв посредством appletv2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kodilive.eu

Ей тва ползвам, от вчера се мъча да подкарам Булсатком, но ми набива някаква грешка Module error или нещо подобно.

В YouTube е пълно с клипове за добавки и IPTV , лошото е, че не всички работят.

Булсатком може да се гледа и ако имате вие или някой познат с абонамент, тогава ви трябва регистрация в сайта им и номер на приемник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди е ставало без регистрация,но вече няма как. Мене булсата си ми бачка без проблем, но тъста си плаща приемник в София и му ползвам регистрацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kodilive.eu

Ей тва ползвам, от вчера се мъча да подкарам Булсатком, но ми набива някаква грешка Module error или нещо подобно.

В YouTube е пълно с клипове за добавки и IPTV , лошото е, че не всички работят.

Булсатком може да се гледа и ако имате вие или някой познат с абонамент, тогава ви трябва регистрация в сайта им и номер на приемник.

Оправи си OS ID да е на нещо различно от TV или PC!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, объркал съм имената. Ползвам Genesis основно и от време на време Phoenix и Brigada.

Основно го ползвам да гледам новите филми. Телевизия си имам на Булсата + приложението за телефона.

Редактирано от Joro Irl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачове некой гледа ли през кодито? Хд стриймове основно ме вълнуват? Аз гледам през плексус добавка няква и ейсстрийм....

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или започвате да четете <ТУК>

едит: на хемороид ТВ се инсталира без проблем!

Благодаря за линка,успЕх да се справя ,засега ми зареди 109 канала,но няма БТВ и НОВА?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kodi (XBMC) ползвам от около година и половина и съм много доволен, стига веднъж човек да успее да го пресонализира както трябва!

Веднъж настроиш ли го всичко е супер, но първия път успях на някаква абсолютна магия, незнаейки въобще на какво е способно, просто опипвайки. Постепенно го изучих да ми изкарва информация за сериали, филми, да предлага субтитри, лирики към песни и т.н. Преди няколко месеца - хоп, нова версия. Айде ъпдейт и те ти юберашунг - всички настройки и адони - на кино!

Толкова псувах!! 3 дена мъки да го върна пак към нещо използваемо!! На 2 пъти почвах отначало защото качвам скинове, в които няма вече опция за смяна на скин... Толкова не съм се мъчил с Windows 3.1, честно! 

 

И все пак продължавам да му се кефя, не виждам причина да почна да плащам за Plex. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам като лаик Лорда няколко нещица:

1.Може ли да "хвърлям" на смарт телевизора това, което ми се гледа от лаптопа или таблета?
2.Има ли вариант да се гледат Нова и Бтв, че жената ми изяде главата?
3.Предложи ми някой Адд он за футболни мачове!
Общо взето това ме "сърби" за момента.
Благодаря предварително!

 

П.П. 

 

Überraschung-a ми хареса!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...