Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги оглеждам от известно време едно а4 беше на 5000 лв сега са го намалили случайно някой да го знае познава или пък да е форумно? Вижда ми се много 4500 за а4 преди фейслифта но пък свежа изглежда 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11452895535535775&slink=c8x5kw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава да се види, само тонколоните в задните врати стоят ужасно! Цената може и да успеете да я коментирате.

Редактирано от turbo_quattro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен на поглед добре излежда ама защо не отидеш да направиш едно кръгче за да си по сигурен ако ти е наблизко. Цената оттърва защото е регистрирана минала преглед застраховка и нови гуми и свещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е до близо до мен но не ми стигат финансите а я е смъкнал от 4800 на 4500 и не мисля че смъкне още а аз разполагам в момента с 4000-4100 таван за кола ако падне още малко ще звънна или ако се задържи още месец ще имам повече пари наистина изглежа добре на снимките не знам дали са обработвани а колата е с 1-вото 1.9 тди което се слага в а4 предполагам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4 преди фейслифт имат 2 мотора 1.9.

1Z i AFN

1Z е с турбина без променлива геометрия - 90 кс.

AFN-Я е дъ ултимейт драйвинг машийн.

Гори малко и е много трудно да го убиеш, макар че някои се стараят доста.

Тия 275 ги умножи минимум по 1.6.

Колоните на задните врати.....малиииии.

Само за сравнение, преди 2 седмици гледах едно такова във Враца, даже беше и куатро на 3к първа цена...

 

 

П.П.

Няма я обявата вече, но ето ти една друга, само за сравнение.

Километрите няма да ги коментирам.

http://www.cars.bg/c1350541

Редактирано от Schnura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да ходиш да го гледаш питай дали снимките са актуални, че нещо ме съмняват. Преди години ходих до Варна да гледам една "кукла" и нямаше нищо общо реалното й състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги оглеждам от известно време едно а4 беше на 5000 лв сега са го намалили случайно някой да го знае познава или пък да е форумно? Вижда ми се много 4500 за а4 преди фейслифта но пък свежа изглежда 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11452895535535775&slink=c8x5kw

 

Супер е, рядко се вижда толкова запазена а4-ка.

 

Отивай, гледай, като ти хареса му плесни 4100 дето имаш и не вярвам да откаже. Ако все пак се дърпа, му предложи да си вземе грозните тонколони от задните врати. Предполагам са също толкова скъпи, колкото и грозни, така че ще се навие на офертата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема съм се спрял и на още един автомобил който да кажем че като първоначална цена ми е по по джоба, пак е от софия седи от около 2 месеца беше на 4500 сега падна на 4000 ето я и нея
 
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11447016169451033&slink=c928qv 

за двигателя прочетох че тези в6 от тези години имат течове на масло за сега се колебая като цяло а4 или а6 , дизел не съм имал всичките коли са ми били бензин като последна беше е38 735 газ бензин не знам ако се кача в а4 как ще ми се стори като пространство а пък а6-цата без газ ме притеснява разхода, нямам да имам възможност за газифициране понеже станах семеен и са ми повече разходите за това и търся комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си го казал колега, че финансите са ти кът, и за момента тази кола няма да ти спести никакви разходи. Едно обслужване /нищо, че е от човек/ ти гълта мин. 500 лева. Ако не излязат не предвидени ремонти и отиваш на 1к лева.

Лично съм нямал допир до такава кола, но мой познат ме е качвал в неговата /преди да я продаде/ и не беше мн. доволен от вървежа. /купи си турбо кола/ иначе возията е перфектна. Ако си спокоен шофьор става, но ако искаш динамика няма да те зарадва особено.

Разхода не вярвам в града да е под 13 литра, а извън града около 9.

На снимки почти нищо не се вижда, но има поне гуми.

Ако не ти е проблем да идеш да я видиш, ще си изясниш някои неща относно колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом изкарахте"Вехта" кола на реални километри купувана от България,по не по думите на колегата пуснал темата,то какво остава за другите коли които се продават по автокъщите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...