Jump to content

де монгаж rns d


ico V6

Recommended Posts

Колеги, имам нужните 4 пластенки за вадене на RNS D и не успявам да го извадя от конзолата.Пробвах на друга кола излезе от раз.Кажете мнение и др вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За навигацията ли говориш че не можах да разбера,ако е да аз съм вадил малко трудничко излиза но става,имаше цака със тенекийките първо от ляво после от дясно или обратното,пъхаш докрай чува се изчаткване натискаш навътре и вадиш ако не съм обяснил както трябва да ти го снимам  :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че не можеш да разглобиш конзолата около нея,без да ивадиш цветното радио.Кофти защото мисля само така можеш да бръкнеш и да я бутнеш отзад.А между другото е важно правилно да поставиш пластините и да ги натиснеш,да освободят щипките,че ако ги пъхаш обратно законтрят и няма излизане.Как ставаше обаче точно не помня.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом RNS-E-то се вади без разглабяне, не вярвам и тази да не може..просто ако не е вадена в случая 15-16-17-18 години, може да се очаква малко да се е поспекла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от мойте наблюдения,обикновено хората си взимат боклучиви пластини и не могатда отключат добре радиото.Ако са от тия дето се гънат като пластелин ще ти е доста трудно!Трябва да са от твърда ламарина и да не се огъват за да е най-лесно иначе пада едно нагаждане докато уцелиш!Иначе се вади само с тях,да не говорим,че съм ползвал и изрязани от кредитни карти пластини  :hilezh: Вкарай ги докато щракнат и почни да го мърдаш напред назад,хвани го за входа на касетката и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си направих пластини от профил за гипскартон и нямам проблем,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...