Jump to content

Грешка СК.Кутия


MartinD1

Recommended Posts

Здравейте и с днешния проблем..
Ск.Кутия записа някаква грешка и подскача като превключвам предавките, И  между първа и втора сменя след 2.500 оборота на горе ги реди нормално но нямам и 5та извън града....
Та въпроса ми имаше някакъв ръчен рестарт?!
откачих акомулатора ефект няма, утре ще ходя да я четат поп.. 
Става върпос за 2.5тди куатро автомат... типтроник ...  :stupid:  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел някакви глупости... Сега чета че това е някакъв защитен режим на кутията... забравих да си кажа кутията е обслужена преди 12-3 000км 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е влязла в авариен режим, ще ти светят всички предавки на дисплея или обратното - няма да свети никоя позиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че тези кутии след известен период от време /който не е никак кратък разбира се/ хвърлят турбината или torque converter- това което ти завихря маслото в кутията и се предава движението. Един вид се явява като съединител. Отиди да прочетат какви грешки е записала и съвет от мен отиди някъде, където изпитано се знае, че разбират от автоматични трансмисии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се може да е нещо по- безболезнено: малко масло, пакет на някоя скорост да е заминал или мозъка на кутията да не функционира правилно. Но диагностиката е първото нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де чак пък Надин :) Проблема като цяло е,че не може човек да бъде сигурен,че ремонта ще е направен като хората.Друг проблем при мен би бил това,че ако стане фал с кутията,ще трябва да я свалям и са я изпращам,и после пак гимнастики ..... Ужас :)

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка на нам си кой магнит при предаването на скоростите ли... нещо такова каза.... всичко е наред, Благодаря за отзива!!! 
Лок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...