Jump to content

Мнения за Uniroyal RainExpert3


Recommended Posts

Привет,

Имам чуденка дали да заложа на тези гуми трябва ми размер 205/60/15 за А3-ката,до сега карах 4 сезона с гудиър същия размер и бях доволен доста!Но сега не ми се дават много пари за нови гуми и тези ще ми стъпят под 110лв някъде докато по-скъпите марки тоя размер ще са ми поне 130-140лв

Гледам,че всичко им е ок освен износването,бързо се износвали,някой ако ги е ползвал да казва,от миналата година е модела!

Пръвоначалната ми идея беше за гуми втора ръка,но ако ги бива тези май ще се хвърлям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 10 000 км с този модел, но малко по-различен размер 215/55/17. Много съм доволен от поведението на гумата. Както на сухо, така и на мокро. Не са шумни. Единствената ми забележка е, че бордовете им са по-меки. Ако сега трябва да взимам гуми пак бих избрал същата марка и модел гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам мнение, понеже на една от колите карам със същите гуми от миналата пролет(около 7-8000км), но в размер 195/65/15. Та аз също нямам забележки и съм доволен от поведението на гумата и на сухо, и особено на мокро. Бордовете наистина са една идея по-меки. Според мен като съотношение цена/качество/поведение си заслужават.

Редактирано от GTX3071R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От пролетта ги карам - 195/65/15.

Доволен съм, и на сухо се представиха добре в 2-3 ситуации.

Бордовете са много меки, но досега съм нямал проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите се представят много добре на мокро, сравнително тихи. Както казаха и другите колеги, бордовете са им по-меки. Миналото лято закупих 2бр. точно същия размер 205/60/15 и бях много доволен, тази цена под 110лв. от къде и с отстъпки ли ги вземаш ? Трябва да видя фактурата но мисля, че 123-4лв. ги купувах аз.

 

П.С. аз мисля да сменям цолажа и имам два броя за продажба на около 5000км са ако имаш интерес ще договорим цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече отивам към тях,само износването ме притеснява,че ми се ще да ги карам поне 3-4 лета като минавам по 10к на лято някъде!

Иначче имам познат в един онлайн магазин за гуми и ще мина само с ддс без надценка и цената е около 106лв за гума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В работата 4-ма колеги сме с такива, включително и една служебна .. Никой не се е оплакал .. Единствено ако минеш по чакъл не знам защо се набиват доста с камъчета ! 
За мен сегашното лято ще е втори сезон с тях, но съм минал има няма 3500-4000 км с тях !
Но съм страшно доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите си заслужават много според мен 205/60/15 Рейн спорт 3,мокро сухо като дъвка Бибит са залепени за асвалта.

На около 7000 км. не виждам износване,верно че борда им е мек но не ме притеснява след няколко  жестоки удари в дупки през ноща гумите са си ок.

По добри от мишелина във всяко отношение и опит имам със гоодиър  игъл Ф1 от които бях много доволен но този модел не се произвежда вече,като шарка имам предвид.

Успех с избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...