Jump to content

Проекта B4 Coupe->A4 Coupe


Recommended Posts

ето най-накрая вече нормални снимки на така чакания проект на този модел от някой хора включително и аз,вече и се вижда края

001915999.jpg

001916037.jpg

001915983.jpg

001915985.jpg

001915987.jpg

001915989.jpg

001915988.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бравос и мен това ме чака,ма мразя да си правя колата и ще я вкарвам напролет..че и цвят и мисля още..лесно ли си пасна бронята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, евала :zustimm:

Какъв цвят ще е?

П.С. Като гледам камерата за боядисване и се сещам, че моя преден капак е целия на точки от камъчета и напролет трябва да те навестя :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Коце, колата наистина е в предфинална фаза, а и като знам как работиш със сигурност ще е много красива :zustimm:

Интересно ми е и на мен какъв цвят ще е колата ?:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да цвета си е важен:zustimm: аз съм се спирял на една синьо зелена перла на РМ, ма се чудя дали ще и отива..даите идея като в талона пише че е тъмно син металик?

коце един въпрос ..камерата даваш ли я под наем и какви пари да дойда да си пръсна колата,че при нас в сба няма камера и не ми се шлайфа после и мойта кола?пък трябва да стан ехубава че май след туй ще я продавам:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да цвета си е важен аз съм се спирял на една синьо зелена перла на РМ, ма се чудя дали ще и отива..даите идея като в талона пише че е тъмно син металик?

коце един въпрос ..камерата даваш ли я под наем и какви пари да дойда да си пръсна колата,че при нас в сба няма камера и не ми се шлайфа после и мойта кола?пък трябва да стан ехубава че май след туй ще я продавам

Съжалявам такива услуги не предлагам просто имам достатъчно работа и коли и винаги ми трябва.И въпроса за бронята ако не забелязваш колата е доста пременен фейслифт сменял съм рогове всичко от А4 и доста трудно на нормална 90-ка ще сложиш предна броня от А4 и ако може да не отклоняваме темата тя е изцяло за тази кола ако има нещо ЛС

А цвета доста се чудих и се спирам за момента на тъмно сив бе ще е изненада :zustimm::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оки питам за камерата,макар и да имам идея вече каде за такава,но повече информация не е излишна,роговете си личи че са правени,намазал си хубаво заварките но е станало хубаво,немисля да я правя така..ще го рисувам и т.н. нямам време да я прустриоивам купето,но евала ти за инициятивата добре си я направил,поне няма да има втора такава скоро:zustimm:успех на пред:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш такава боя, ще е неповторимо. На живо изглежда още по-добре.

ford.focus.st.act.f34.2.500.jpg

ford.focus.st.tag.500.jpg

ford.focus.st.act.r34.500.jpg

ford.focus.st.act.f34.500.jpg

Редактирано от Cocteau
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Коце,

Става страшно това купе. А как ще лети...

Като идвах при теб беше споменал за цвят ''хамелеон".

Но и тъмносивият металик ще цепи мрака.

Всички чакаме финални снимки. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е проекта, евала! Обаче да питам, отпред не става ли по-широка така и не трябва ли да поиздуеш малко задните калници?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала много фенско! Явно си се отказал от варианта да сложиш и стопове на А4-ка(тези дето са като чертички), може би щеше да е още по-зверска, ма май е много работа, Виждам предната броня е С или РС стайл, ами задната тази ли ще си остане или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала много фенско! Явно си се отказал от варианта да сложиш и стопове на А4-ка(тези дето са като чертички), може би щеше да е още по-зверска, ма май е много работа, Виждам предната броня е С или РС стайл, ами задната тази ли ще си остане или?

Хмм, според мен ако се заглади горния "ръб" на бронята, колата ще запази изчистения си вид, но същевременно ще стане доста по- агресивна(за справка- колата на gambini :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и за отзад имам идей като цяло искам да е абсолютно изчистена момента с стоповете А4 съм го мислил но на този етап е още доста време работа а при мен липсва :bia: за жалост но един ден и това ще бъде факт :hilezh: За сега се ограничавам с това и мисля че доста стилно и добре се получава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко ок ама тая Сиджи броня.

По други причини съм с тази броня за напред мисля да я сменям но за момента е това :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми за цвят е Тъмно лилаво. Не знам защо , но този цвят ми е любим.http://www.jeffpatton.net/Gallery2/Car-Purple.jpg

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цвят бих казал.... трябва да е неповторим.. но ти така или иначе можеш да си го забъркаш сам.

Лошото е че уникалните цветове струват прекалено много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...