Jump to content

Проекта B4 Coupe->A4 Coupe


Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гледам последния коментар по темата е от 16 март тази година и ми се иска да видя, какво и що е станало с колата :hilezh: До момента от снимките ... :hilezh: :hilezh: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я аз миналата седмица :) - какво е станало ли- красота :f_ck_you:

Динков, теб те знаем, като изявен фотаЖия, а ти да не си я нащракал, що тъй? :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динков, теб те знаем, като изявен фотаЖия, а ти да не си я нащракал, що тъй? :):)

Е, Коцето ще си пусне снимки, не е възпитано да правя папарашки снимки :)

А и повече бях развълнуван как е станала моята красавица :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е че не съвпадат калниците и гумите.Ако махнеш спойлера ще заприлича повече на А3-ка :bia:

Успех с проекта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Коцето ще си пусне снимки, не е възпитано да правя папарашки снимки :)

А и повече бях развълнуван как е станала моята красавица :hilezh:

Имаш право :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблеми с старата регистрация(lampard)....Колата е готова вече се движи по улиците оня ден минах застраховки прегледи всичко.На този етап бързах да я събера и има доста неща,който има да оправям но искам малко да я покарам и ще си покаже. :hilezh::box:

004713945.jpg

Редактирано от lampardV6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва много.Но трябва снимки от всякъде да се добие истинската представа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега,старото табло ли остви или смени и него с на А4?Въобще възможна ли е такава замяна?

Иначе колицата си я докарал-един път!

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е станала много интересна, а иначе съжалявам хората, които по принцип не им се откъсва от сърцето да похвалят някого.

Това за мен е един успешно завършен проект за тунинг и далеч не селски, каквито сме виждали много.

Ако видя някъде колата, направо го свалям Коцето от неяи му стискам ръката - нищо че не се познаваме. :hilezh:

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина изпълнението отпред е много добро, за което само :hilezh::bia::hilezh: , но ще задоволиш ли любопитство на известна част от нас форумджиите със пикчър отвсекаде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, колата е станала песен. Дано и за напред да ни радваш с такива концепти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

наистина евалла за труда, освен мерак, и майсторлък е вложен доста :hilezh: чакаме една фотосесийка на колата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер проект! Евала!!! :D

Така си е, но ще се радване да видим малко повечко снимки отпред, отзад, отстрани, а да се надяваме, че и вътре е пипната и ще е направо зашеметяващо! Ей това е българина - интелигентен и със заложби, но без възможности за реализация в повечето случаи! Но все пак евала и безаварийно, конструкторе!!! :bia: :bia: :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...