Jump to content

Audi 90E vs Peugeot 405Mi16 ?


Recommended Posts

такива като вас

Не такива като нас ами такива като теб,защото вие си мислите че след 2 години обикаляне в кръг сте шофиори и се качвате на бегачките на тати и първото дърво/стълб е ваше и.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами виж аз съм на мисленето реша ли да се правя на пилот отивам на писта а не да разтягам как съм скъсал някъв си бърз Голф с PK регистация :hilezh: Както сам виждаш вече има писта на божурище благодарение на Момчил Манчев и компания :hilezh: А й аз се състезавам от повече от 5 години така че мисля че няма да имам проблем да карам автомобил да му мислят тия лигльовци дето си купуват книжките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се състезавам от повече от 5 години така че мисля че няма да имам проблем да карам автомобил

Те тея надъханите също не стигат надалече,незнам дали знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм надъхан просто ти имаш едно виждане аз друго карал съм доста мощни машини за тези години и мисля че ще се оправя с автомобил който върви доста подм възможностите на машините с който се състезавам в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш темата ми се изчерпи ... :hilezh:

П.П. Е, имаше и интересни мнения, по същество :hilezh: .

П.П.2 А за колегата corso:

Никъде не се разбра въпростния конкурент на 90тката с кой от всичките е.

писал съм по-напред:

405 Mi16

Максимална мощност: 147/6500

Максимален въртящ момент 166/5500

двигател XU9J4/Z

Редактирано от Yan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче, не те знам кой клас си, ама български език не учите ли? Точки и запетайки не знаеш ли кво е? Че тия твойте постове са голяма мъка за четене. Или спри чата малко. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче, не те знам кой клас си, ама български език не учите ли? Точки и запетайки не знаеш ли кво е? Че тия твойте постове са голяма мъка за четене. Или спри чата малко. :hilezh:

Извинявай каза ли нещо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз спор с теб нямам и не мога да имам, ти или там някой от фамилията ти почнахте да хитреете(типично за вас).

Само едно ще ти кажа пистите немат нищо общо с реалността. Не те знам кво младо дарование си надявам се наистина да си такова(макар, че пес който лае не хапе), но един ден, като покараш малко реално ще разбереш за какво ти говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш темата ми се изчерпи ... :hilezh:

Гледай сега темата наистина се поизчерпи но ако си мераклия можем да ги пробваме аз съм с 90 2,3

П.П Офф не догледах че си от Варна жалко щеше да е интересно да напукам кюнците на още едно французойче :angry:

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки сега, ставаше дума за бегане, не за бой, нали ? :D

А колегата (с японската борба :D ) не знам какви французойчета си представя, че и кюнците им да пука :D:D , но ако (до)каже , че е надбегвал такова Пежо - :hilezh: . Иначе зад клавиатурата и аз кюнци пукам/праскам всякакви :D:(.

:D

Редактирано от Yan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУМИСТА предимно голфаджии изтупва.. да не прашасват. За хора с Пежо не посяга (за сега ):dance:))

Ще ви разкажа един стар виц.

Вървял си вълка и срещнал червената шапчица и питал... къде си тръгнала Червена Шапчице??

Ами към реката съм тръгнала, си подмия п....та.

Вълка се обърнал, въздъхнал, и си казал..... И на тая приказка и е... майката.

:flipoff: И на тая тема също.

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 години когато на Tsvet40 колата беше все още моя ( Ауди 90 PS мотор, 115 коня АМА 5 ЦИЛИНДЪРА) направих шефа си луд със Алфа 164 2,0/16V TS. Срам, не срам изпреварих го и на влизане в София спираме и той ме пита: 2,6 нали? Викам: 2,0. Той пак: бе нема такъв мотор, ако не е 2,6 е 2,3. Е не, 2,0 е ама има 1 цилиндър повече от твоята:D:):D Пежото ще тръгне по-бързо щот сигурно не събира и 1 тон и е до там, после 5-тия цилиндър си казва думата пред тая прахосмукачка. Не се подвeждайте по многоклапановите мотори че супер много вървят, имах ACE 2,0/16V 140 коня което вървеше по-зле от PS. Просто 5 цилиндъра са си 5 цилиндъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двете коли са изправни пежото трява да бие с много.

Аудито е по-тежко и по-малко коне..

Eххх, ако беше толкова прост живота... :D:hilezh:

Защо ли тогава Jaguar XJ220 3.5l къса трътката на Pagani Zonda 7.3l?! Необяснимо но факт! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

возил съм се в МИ16-ще му скъса гъза на аудио и 5тия цилиндър не мои го опраи!!

Аз па съм се возил на Пежо!!! :hilezh: Да няма само едно Mi-16, бе?! Нали вече се уточнихме, че разликата м/у моделите Mi-16 може да достигне 2 сек.!!! в ускорението до 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па съм се возил на Пежо!!! :hilezh: Да няма само едно Mi-16, бе?! Нали вече се уточнихме, че разликата м/у моделите Mi-16 може да достигне 2 сек.!!! в ускорението до 100.

абе пише се по тази тема ма никой не се е пробвал с въпросното пежо ... пуснете се снимайте се и дайте клип4е да видим кой кого и с колко!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... пуснете се снимайте се и дайте клип4е да видим кой кого и с колко...

Пежото и то с много. Карам все пак 2,3 и знам колко върви па мойта разправят, че и върви,а помня как такова Пежо ме е правило смешен. Тия френските вентилачки са зли, не ги бъркайте с на VAG вентиловите сешуари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пише се по тази тема ма никой не се е пробвал с въпросното пежо ... пуснете се снимайте се и дайте клип4е да видим кой кого и с колко!?

Абе проблемът е, че толкова рядко се виждаме, че не остава време ракията (бирата и т.н...) да си изпием, пък камо ли...., ама поживем - увидем :hilezh: ...

@KYPO :D

П.П. Благодаря на всички за мненията :wall: . Ще имам основание да се "заяждам" с моя човек :blush::D.

Редактирано от Yan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...