Jump to content

паднало огледалото за задно виждане


Recommended Posts

Черен силикон от тези които ползват при затварянето на стъклопакетите. Стяга малко бавно, но после е бетон. От една година вече е така и не е мръднало, а съм сигутен, че и за напред няма да има ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенето вече ясно, а сега някой да каже как се маха залепеното търкалце?

Каква е технологията без да се чупи джама(и да се издраска)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагряваш от външната стрна с пистолет за горещ въздух, после отвътре, после пак отвън и подпъхваш с макетен нож. На твоя отговорност де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги става така:hilezh:.

:bia:

само внимавай с горещия пистолет, че на една лада стопихме стъклото преди време! дупка стана :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм отново в играта. Шибания Локтайт издържа до първата жега от 43-45 градуса и за малко да ме утрепе. Падна както си карах. Добре че не потроши колата, или радиото :wall:

Сега отново съм на кръстопът. Искам да си залепя огледалото обаче има една подробност дето ме побърква. Как да го залепя хем здраво, хем "грамотно". Миналия път лепих с лепило за целта, резултата беше плачевен! За здравината съм виновен аз най-вероятно, понеже не си намерих инструкция за употреба :wall: (даже в оф.сайта). Обаче резултата като естетика беше мега зле. Така ми бъркаше в мозъка като го погледнех онова прозрачно плюнкоподобно нещо че направо думи нямам. За капак на всичко шибаното огледало се виждаше през прозрачното лепило и беше ужас :blink: Огледах и лепени от Кобра стъкла, видях лепено със също прозрачно лепило, и с някакво жълтеникаво още по-гадно.

Моля кажете някакво черно лепило което да лепи здраво стъкло метал, за да мога да си залепя най-после огледалото...Или дайте идея как да го направим естетически "приемливо" :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има специални места за тази работа - сервизи. Отиваш и за 10лв си готов ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валка тая седмица съм отпуска ще хвана да ида пък да видим :hilezh: Ако е жълтеникаво гадно прозрачно направо не знам :puke: Специално ще питам има ли вариант да е черно както е оригинално. То аз не че съм конте, ама си прилича на лепнато с плюнка д*ба :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Незнам за този "Поксипол", но с един силикон тип монтажно лепило на Бизон ще стане като ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...