Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

преди 8 минути, blacksoul157 написа:

Добре бе хора това е събор всеки да си направи кефа на пистата, а не по улиците... Аз какво да нарпавя, че съм на работа...

няма как да се съобразим с проблемите на всеки, в неделя ще има време за свободно каране, ще си направиш кефа тогава, много от нас са на работа, но сме намерили начин да решим въпроса,с цената на едно или друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 1 минута, goldensun22 написа:

няма как да се съобразим с проблемите на всеки, в неделя ще има време за свободно каране, ще си направиш кефа тогава, много от нас са на работа, но сме намерили начин да решим въпроса,с цената на едно или друго


След като изисквам да участвам в драга с това би грябвало да разберете, че нямам подготвена кола за свободно каране ама както и да е весело изкарване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, blacksoul157 написа:


След като изисквам да участвам в драга с това би грябвало да разберете, че нямам подготвена кола за свободно каране ама както и да е весело изкарване ;)

:) какво предлагаш да направи колега? да променим цялата програма заради теб ли? наясно си , че драга там е меко казано бледа имитация, ако имаш подготвена кола за писта и истинско даване на газ - драга на Сливен мина преди 3 дни - предстоят още 3 кръга - намираш време и караш - с времеизмерване и сериозни конкуренти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с тези стикери не се виждам още в таблицата Християн Наков гр.София тел.0897025532 ник: Sexabilnia House Music  колата е Ауди а4 3.0 ТДИ номера няма значение какъвто дойде и Как да ги получа тези стикери ??

Редактирано от Sexabilnia House Music
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sexabilnia House Music написа:

Какво стана с тези стикери не се виждам още в таблицата Християн Наков гр.София тел.0897025532 ник: Sexabilnia House Music  колата е Ауди а4 3.0 ТДИ номера няма значение какъвто дойде и Как да ги получа тези стикери ??

избирам ти тогава аз номер, и можеш да си го вземеш от София - от мен на 5-те кьошета 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпроси за списъка с участниците в състезанията.

Ако имам колебания за една от дисциплините, има ли смисъл да я пиша, или на място след прегледа на автомобила може също да се заявява?

Ако съм заявил участие с един автомобил в съответен клас, а впоследствие дойда с друг автомобил за различен клас, дали ще представлява проблем за организаторите? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) няма проблем , списъка е предимно за да се ориентираме за броя участници по класове, и да предвидим технологично време за прегледи, решетки, жребий и т.н.  Както и да знаем горе долу колко броя накрайници за дрегера да закупим :D и това е съвсем сериозно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skyblue написа:

Има ли шанс номерата да продължат и след 350 ?

 

Преди 1 час, skyblue написа:

 

:) за сега не, все още има достатъчно незаети номера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, goldensun22 написа:

.......  Както и да знаем горе долу колко броя накрайници за дрегера да закупим :D и това е съвсем сериозно!

 

Това е много добро решение :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, AsK написа:

 

Това е много добро решение :zustimm:

:) благодаря, според нас е задължително и компромиси в това отношение няма да има - дрегер ще има за всеки стъпил на пистата в която и да е дисциплина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Колеги времето напредва адски бързо, ако някой от вас все още иска да си вземе номерата предварително, нека ми пише, по мои сметки 95% от заявените тук са раздадени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер, току що дойде инфо от пистата, че ни отказват мястото за хапване и пийване, за да си закараме наш кетеринг. Имахме идея да има хубава храна на нормални цени, а не както е обичайно. За това приканвам всеки който иска и може, да взима хладилната чанта и скарата :D Аз лично мисля да не оставя и стотинка при тях. Достатъчно много ще платим за наема, и не малкия % от входа, който ще си приберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Може ли да впишете и мен? Желан номер 118 или друг свободен - Кръстю Велчев ; katsi86;  A6 C5 Avant 1.9 TDI; Ботевград; 0889931341. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-страничен въпрос ?
Очаква ли се да има клубни аксесоари на събора  - стикери, лайстни и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии най-накрая ще се сдобия с лайстни, че все не мога да се наканя да ида до колегата с Люлин.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно лайсните ще са ограничено количество поради идиоти производители на самата основа, така че имайте предвид поговорката "Кой превари, той завари." Ще произведем в последствие още, но за събора няма да стигнат със сигурност... :( Съжалявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...