Jump to content

проблем с таблото на АУДИ А4


GiggLess

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем с таблото никъде не намерих информацията която ми трябва . Проблемите са следните от както купих колата не ми работят уредите за температура на двигателят и колко гориво имам в резервоара , но пък ми работят за температурата на маслото и колко ми зарежда алтернатора , но наскоро спря и да свети както таблото така и климатроника .
Моля някой да ми даде контакт на някой майстор който може да го оправи търсих табло 2 ра употреба , но не успях да намеря същото табло понеже моето е с повече уреди затова искам някой да го оправи.
Предварително благодаря за помощта и съветите .
АУДИ А4 Б5 1995 г. 1.8 АДР 125 к.с.

Редактирано от GiggLess
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си крушките на дисплея на климатроника. Лесно е . Вече за таблото - там работите са по-сложни. Според мен си търси от морга. Тегава работа са ремонтите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 15/05/2016 at 8:30, kostaIliev написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Крушките на климатроника съм ги сменил всичките и както казах не успях да си намеря табло като мой то. Ако някои все пак знае някоя морга която има повече части за АУДИ да пише.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коя морга ли? Ами то скоро ще има само една и в нея ще има всичко: https://www.megaparts.bg/products/avtochasti?pa_marka-avtomobil=1&pa_model-avtomobil=74&productFilterSubmitted=1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 15/05/2016 at 9:38, CVT написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Вече проверих там и нямат като моето затова ,ако някой знае друго място или пак казвам майстор да даде някакъв контакт . Благодаря

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно да е сменяно таблото ти, през `95-та  ампермер и термометър са си екстри и се поръчват отделно, сложи за проба обикновеното табло, може да останеш изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 17 часа, NIKO написа:

Цитиране на предходно мнение! 

По скоро се чудя дали няма да стане табло от А6 Ц5 или трябва да се преправя как мислите .

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 16 часа, NIKO написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Виждал съм ги само на снимки и ми изглеждат еднакви , но не знам дали буксите от зад са еднакви и дали изобщо ще работи както трябва. Това АУДИ има същото табло като мой то само ,че има и дисплей а моя няма .http://olx.bg/ad/audi-a4-b5-1997-quattro-1-8t-na-chasti-ID4D492.html

Колеги помагайте ,че стана нещо много сложно с това табло казвайте ще стане ли табло от а6 на а4 при положение ,че и мой то има допълнителни екстри ?

Благодаря предварително на всички .
 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо до тука никой не помисли за последиците след смяна? Някои от хората се изявиха като "компетентни", но последствията не ги мислят.

Осветлението няма нищо общо с работата на уредите , схематично.

Аз мисля, че и от Q7 ще стане но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.05.2016 г. at 0:38, GiggLess написа:

...но наскоро спря и да свети както таблото така и климатроника ...

Да не си намалил силата на светене от потенциометъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, binev написа:

Да не си намалил силата на светене от потенциометъра?

Не потенциолметъра ми намаля само и единствено колко километра съм изминал.Като под намалява имам предвид ,че или свети или не .

Намерих в Интернет едно място което пише ,че оправят табла какво мислите дали ги ремонтират или само така се води .
Адрес :Бул. Черни връх 115
Ако някой е ходил там по някаква причина моля да сподели мнение.
Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключено е да стане, колега! Съжалявам, но не мога да те зарадвам. Търси като твоето! Пробвай и в ибей!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, GiggLess написа:

Не потенциолметъра ми намаля само и единствено колко километра съм изминал.Като под намалява имам предвид ,че или свети или не .....

Нещо не ти е наред... трабва да намаля плавно цялата подсветка включително и тая на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17/05/2016 at 15:47, Shubert написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Двете са в отделни вериги, по-принцип. Потенциометъра регулира сигнал, който се приема отделно от таблото и от климатроника, като във всяко минава през отделни групи.

На някой модели не регулира и двете а само таблото. Това съм го забелязал.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...