Jump to content

Recommended Posts

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11469636934677504&slink=eupu7b 

само сериозни обаждания. . . колата е напълно обслужена преди 4-5000 км - ролки ремъци масло, иридиеви свещи, карбонови лайсни с синя нишка, aux към оригиналната музика и буфер bose, заводски ксенон, quattro който е карал такава кола знае за какво става въпрос . . . каско . . . . бартер

телефон за връзка 0899099697

коментар на цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е в състоянието в което се описва - би трябвало да е от последните бройки S4 B5 2001 година с мотор AZB

Лошото е това,че няма снимки на интериора и така нататък.

Успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

фактури няма има единствено за един blow off който е в гаранция 2 години още от ауди копуван ... ако има съмнение за сменените неща като свещи ролки ремъци и масло мога да взема от сервиза фактури ако ги пазят и старите части ... че не ги пазя такива работи и съм ги хвърлил 

маслото е 5w50

не е 2001 година 99 накрая е 

колата най вероятно ще се продава още 1 месец след което следват подобрения и махане на обявата

Редактирано от pabloescobar6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, аз не хейтвам, но не бих си кОпил кУла от чувек, който няма елементарна пизмена кОлтура ....... До тук в колко лъжи те изловихме, като е 99, защо още пише в обявата ти, че е 2000г. ?

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, pabloescobar6 said:

фактури няма има единствено за един blow off който е в гаранция 2 години още от ауди копуван ... ако има съмнение за сменените неща като свещи ролки ремъци и масло мога да взема от сервиза фактури ако ги пазят и старите части ... че не ги пазя такива работи и съм ги хвърлил 

маслото е 5w50

не е 2001 година 99 накрая е 

колата най вероятно ще се продава още 1 месец след което следват подобрения и махане на обявата

 

Колега, сложи и номера на рамата в обявата, или поне в този форум. По този начин всеки ще може сам да провери точно каква е колата и никой няма да те нарича лъжец, какъвто съм сигурен че не си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • drob4o locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...