Jump to content

Помощ при покупка на А4 B8 2.0 TDI


Recommended Posts

http://dasweltauto.bg/?go=offer_detail&usedcarofferId=5080&sp=%26brandId%3D5%26modelId%3D43%26engine%3D%26priceStart%3D3%26priceEnd%3D6%26dateStart%3D2011%26dateEnd%3D2016%26runStart%3D-1%26runEnd%3D-1%26cubatureStart%3D%26cubatureEnd%3D%26powerStart%3D%26powerEnd%3D%26colorId%3D%26gearId%3D%26fuelId%3D0%26propulsionId%3D%26doorId%3D%26dcredit%3D%26warranty%3D%26cityId%3D0%26dealerId%3D%26vtypeId%3D%26isDealerauto%3D%26page%3D

 

Бих ти препоръчал този хубавец : за 24к смятам,че ще я вземеш с малко напрягане или на лизинг с 50-60%самоучастие. А ако имаш и фирма или приятелска по ДДС , колата е по N1 и заспива на 20к . Стига с тия италиански перфектни, реални уникати :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Може, но е на истински км и ясна история.  И това е безспорен факт! По-добре, отколкото наточена от Северна Италия , карана само от София Лорен на петъчната молитва. И между другото, как разбра, че е от Италия? Що да не е от Чехия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Misho 82 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Да, за тия км, какво и е? И може да стане на 20к много лесно!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, dimpetrov написа:

Може, но е на истински км и ясна история.  И това е безспорен факт! По-добре, отколкото наточена от Северна Италия , карана само от София Лорен на петъчната молитва. И между другото, как разбра, че е от Италия? Що да не е от Чехия?

Защото човек от форума занимаващ се с коли я е вкарал Autoscana, ако ти говори нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се търси някаква икономичност мога да предложа тази кола

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11456917588497196&slink=ezv5ub

 Откъм екстри има темпомат и ксенон.

по книжка мисля че и дават разход близък до дизел .

Мога да гарантирам за километрите и със сервизна книжка или преглед по шаси в порше

Автомобила е внесен от мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ropotamo said Защото човек от форума занимаващ се с коли я е вкарал Autoscana, ако ти говори нещо...

 

Не, не ми говори и не ми е необходимо: за тая работа си има сервизи и монтьори.  Жалко, че се фокусирахте  в/у екземпляра, а не в/у логиката. Вива Горубляне.

Редактирано от dimpetrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, извинявам се за забавянето, но бях на почивка малко. 

 

Та относно колата... ходих да я видя като я свалиха от автовоза и видях, че колата е ТРАГЕДИЯ! Нямаше една решетка отпред, няма кори, кожата е изгнила (ръждясала или не знам какво... но имаше кафяви петна по нея, които не успях да изчистя). Около скоростната кутия всичко беше в грес или нещо подобно. Отварям багажника гледам всичко е надрано, удряно и скъсано. Използвана е за пренос на строителни материали, намерих парчета от плочки. 

 

Дадоха ми фактура за сменяна скоростна кутия (уж), но те не знаят, че съм учил 7 години в Италия и, че знам италиански. На фактурата пише, че е ремонтирана 8 степенна скоростна кутия и е сменено маслото с някакъв филтър. А иначе ми казаха, че е чисто нова на 1000 километра. Също така фактурата не ми изглеждаше на реална. Беше нещо като лого на някаква фирма + таблица, без подписи и печати и написаното не беше на много добър италиански език.

 

Реших да се кача да я пробвам, тръгвам нормално да я карам и след 50 метра светна лампа за смяната на скоростите... покарах 2-3 минути и спрях (човека ми каза по-добре да се върнем да не стане нещо...). Направих обратен и взе да трака нещо, не знам какво. След това натиснах педала до ламарината и нищо... 30-40 секунди да стигне до 100. Само ръмжи и стои на около 2000 оборота, едвам едвам набира, не знам дали това е нормално за модела.

 

Говорих с човека и ми каза, че трябвало да се изчистят някой грешки и да се пооправи колата и ми каза да дойда сряда (аз ходих в съботата). Отивам да я видя в сряда, но колата я нямаше. След 2-3 дни засякох колата при мои познати (майстори), питах ги какво и правят и ми казаха, че и сменят тампоните на мотора с оригинални (около 1000лв. стрували). Качих са да я видя как е, нямаше никаква разлика в колата.

 

Като цяло е това... имам номера на рама и може да я проверя какво ще кажат в Ауди, но не знам вече дали си струва след всичко това.

 

П.С: Забравих да добавя, че колата не е 2009г. а 2008.

Редактирано от v1ppers0n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо си задаваш въпрос дори, дали си струва?!?! 

Извинявай, ама на колко години си? Куанти ани ай :hilezh:

Това е страшен торник някакъв и не бива да се замисляш дали да я купиш изобщо

On 8/5/2016 at 9:56 AM, v1ppers0n said:

@Fitil4o - Точно за това искам да я видя веднага като я свалят от автовоза. 

:hilezh:

Е, видя я :lupe:

1 hour ago, v1ppers0n said:

Дадоха ми фактура за сменяна скоростна кутия (уж), но те не знаят, че съм учил 7 години в Италия и, че знам италиански.

Като знаеш Италиански, интернет нямаш ли? И там има шанаджии както знаеш, но шанса да си намериш хубава кола е по голям откколкото тука.

В Комо имаше сива авант 3.0 ТДИ много истинска за 20 бона лева. Не мисля, че едни две ка за транспорт отгоре ше те съборят.

Гледай сега, защото всичко жживо почива и повече ще се класираш. Като знаеш италиански звъниш, пазарите се, качваш се на колата/самолета отиваш виждаш, доставяш си я и си свиркаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fitil4o - на 22 съм :) Искам да направя бартер моята за друга, защото не мога без кола. Иначе ще отида в Италия (родителите ми са там), дори мога в Германия (на приятелката ми родителите са там). Проблема е, че не мога да стоя без кола.

 

Дори се замислям вече за 2012г. не знам B9 ли се води. Гледам ги има за около 28-29к. Но ще видя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ДЖАМБАЗИ, купи си кола от частник ако не искаш да си купиш изпран плочковоз , както видя :) 

Германия също е вариант.

1 hour ago, congo said:

 

@Ropotamo - ти за коя кола казваше че я вкарали Autoscana ...

 

 

Постната за 24 Ка , в ДазВелт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чич, отдавна е известно че всеки в тая държава лъже на дребно и едро, защо си мислиш, че вносителите /представителите са изключение. Това го знае всяко хлапе.

Зная със сигурност за внесена и върнати километри кола в представителството на Опел, продавана като читава...

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е законите да се променят или да се вземат някакви мерки за това. Не може в официалното представителство да правят такива мизерии. :steinigung:

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им има на законите? Дасвелт са писали Нов внос. И какво като аутоскана, или друг им е внесъл колата? С километрите игра не трябва да има, защото можеш сам да видиш как са се променяли през годините. Ако е била на ОЛ и е ползвана от италяснки шанажия, никой не може да ти помогне.

По темата - слушай фитила и отиди сам да си избереш кола от таталия. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за тези коли: 
1. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11467994032942974&slink=f3u6jk

2. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462362733029781&slink=f3u6jk

Редактирано от v1ppers0n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата не е quattro, което ще рече автомата е Мултитроник, това означава по-обстоен преглед на този възел преди покупка/бартер.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, asenovb написа:

Цитиране на предходно мнение! 

И двете не са Quattro. Еднакви ли са скоростните им кутии?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом търсиш такава кола, ремонт евентуално на мулти не трябва да е проблем. Качвай се карай, ако ти харесва едно бързо сервизче, ако е ок-пазарувай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3k зависи...аз лично вече не бих купил кола от БГ...доверен "сервиз" джамбазин колкото известен и свестен да е...и тн. Просто вииинаги  има изненади и нещо спестено. Скоро пътувахме пак до Швейцария за мен е правилното място когато избираш кола! Повечето са добре оборудвани с проследима история и нямат нищо общо с жабарските мундарски кошове. Това си е мое наблюдение 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Misho 82 said:

Повечето са добре оборудвани с проследима история и нямат нищо общо с жабарските мундарски кошове.

Така е, но и са фул ръжда, особено отдолу(в зависимост от зоната)... иф ю донт майнд ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...