Jump to content

Мнение за Ауди А5 конкретна обява


Recommended Posts

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11473250137287733&slink=fv8979   

Здравейте колеги дойде време да сменя а3 ката и мисля събота да погледна тази а5 ца,Моля дайте си мнението дали си заслужава конкретния екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки на външен вид изглежда добре. Салонът е малко странен и не е за всеки вкус. Хубаво е да се прочете повече информация за конкретния мотор и проблема му с горене на масло. Останалото вече трябва да се огледа на място, виждам, че е предоставен и номер на рама, така че може да бъде направена бърза проверка. Успех с покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва тая цигания, но явно е до вкус. Двигателят 2.0 бензин може да ти струва доста пари за отстраняване на проблема с горене на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остраняването на проблема, ако го има в момента изобщо или ако се появи някога, изобщо не струва много спрямо цената на колата, и годишните й разходи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочете ли подробно описанието на обявата защото от почти всичко описано нищо не отговаря на автомобила от снимките.

Тотално далече от 'Фул Екстри'за модела по скоро базов модел+кожен салон с отопление,а да не коментираме и 'S-Line Пакет ( Калници, Предна броня, Задна броня, Прагове ) Навигация ММИ Ауди, Уникално озвучение Bose'

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е за лафовете тази обява, явно този, който я продава си няма понятие от колата и е копи - пейстнал от някоя друга текста отдолу и го е доукрасил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...