Jump to content

Recommended Posts

преди 20 минути, ivelin_1976 написа:

Возията на А5 определено е по-стегната от на А6. Аз съм 180см. и зад мен човек за да седне, трябва доста да се нагъне. Според мен А5 не е кола за калдаръми и намачкани пътища, виж по магистралата е топ. Не знам как стои въпроса с А7, но мисля, че по-скоро трябва да се ориентираш като вариант А6/А7. Би било полезно колеги с А7 да споделят визията си за този модел.

Аз съм 183-4 и зад мен си сядат хора доста спокойно.

Спортбек-а е широк отзад, но е леко нисичък, особено с шибидах както е при мен (въпреки, че за главите е оставена "дупка" в тавана).

 

@Raino беше ме питал за маслото преди.

На 8-9к километра от смяната съм ако не се лъжа и съм долял 300-400 милилитра масло.

При това не беше писнала колата за проблем, а бяха останали 1 или 2 чертички от скалата по спомен.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е от стойката на шофиране и изтегляне на седалката. Сядал съм отзад и определено не ми е комфортно, но може и моите възприятия да са изкривени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за мненията, когато ми се отдаде възможност веднага ще отида до покарам A5 и A6. А колкото до A5 2.0 TFSI при версята със 211 конски сили, оправен ли е мослоядния проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писано е много по темата.

Не е оправен от завода, но има сервизна акция и голяма част от колите, които се продават са минали през нея.

Преди да купиш кола се поинтересувай за историята й.

Там пише дали е правена акцията или не.

Виж обаче и коя акция точно е направена защото се прави тест и като се установи харч на масло (над 500 милилитра за 1000 км мисля, че беше по спомен) първо ъпдейтват софтуера.

Ако това не помогне се сменят буталата и ако и това не помогне се сменя целия двигател, което е най-добрия вариант ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега, значи да търся кола, на която и е оправен проблема. ;)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или търси такава, в която ти харесва всичко останало и си склонен да похарчиш около 3000 лв. за ремонт по нея след това.

При цена на колите от над 30 000 не мисля, че е толкова фатално, а и както коментирахме в една друга тема повече от половината от цената на ремонта можеш да я свалиш при покупката.

 

Друг е въпроса, че има точно една обява за Sportback с този двигател.

 

Аз като търсих и толкова нямаше.

Следиш и като изпадне нещо веднага отиваш да гледаш и това е :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, така и ще стане.:)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...