Jump to content

Колко литра бенз. побира резервоара на А4?


ma4x

Recommended Posts

Нещо се обърках... Резервоарът 70л. ли е. Има ли разлика в обема в зависимост седан/авант. На колко литра се равнява едно деление на бензиномера на таблото? Колко литра остават когато светне лампата за горивото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 70л. е някъде защото за 120лв. го пълня до горе.. А колко литра остават като светне лампата незнам точно но може да се провеи с добра точност.. На по новите VAG-ове има колко литра има в резервоара.. Но светне ли ми лампата бягам да зареждам.. не ми се правят експерименти :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко става въпрос за В5 има два варианта 60 и 62 литра. На мойта е 62. Разлика м/у Авант и Седан няма.

При следващия модел е голямо разнообразието: 62, 63, 66 и 70 литра! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е 60+, па както искаш го приемай. Винаги го пъля до горе и всеки път (ако преди това е бил на 0), събира около 60л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич не ги слушай

резервоара на куатро няма нищо общо с тези на FWD

Абе и аз се усъмних, че има разлика, но колко точно е тя? За Б5 по-специално. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се обърках... Резервоарът 70л. ли е. Има ли разлика в обема в зависимост седан/авант. На колко литра се равнява едно деление на бензиномера на таблото? Колко литра остават когато светне лампата за горивото?

В оргиналната книжка на колата пише, че резервоара на А4 събира 62 л. , а при куатро моделите - 60, независимо дали е дизел или бензин. Сигналната лампа пък светвала при 8 оставащи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия резервоар е 62л. при изхарчени 54л. светва резервата.

Ако се пълни до горе,демек и в сама търба може да събере към 65-70л. в зависимост от това дали е обезвъздушено хубаво при зареждането и ако е нафта дали е спаднала пената!

Проверено многократно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сякаш има някакво значение дали е 60 или 62.. неразбирам за какво толкова спорите.. като светне лампата пак зареждаш и готово :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм... Явно тази тема много ви вълнува и тези 2 литра са много важни :angry: Важни са за мен щот мога да мина мноо километри, ма се чудя какво могат да го вълнуват някой с 1.8Т. B)

Тъ! по въпроса за да нема спекула.

За В5 иде реч само.

ВСИЧКИ QUATRO B5ци са с 60л. резервоар, незвисимо дали дизел или бензин, с турбо или без!.

ВСИЧКИ останали са с 62л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия резервоар е 62л. ........ демек и в сама търба може да събере към 65-70л.

Бахти тръбата брат, слон с голям хобот ше и завиди на тоя обем :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...